Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Afili Aşk 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem ve Ayşe yine karşı karşıya! Afili Aşk 33. son bölüm izle
Afili Aşk 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem ve Ayşe yine karşı karşıya! Afili Aşk 33. son bölüm izle
Afili Aşk dizisi bu akşam 33. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümünde; Ayşe, zorlu bir gecenin ardından gördüğü kabusun içinde hapsolur. Ayşe’nin kulağına gelen söylentiler Kerem ve Ceyda’nın sevgili olduğu yönünde olsa da, Ayşe, bunun kıskandırmak için yapılan bir hamle olduğunu düşünmektedir. Son bölümün ardından Afili Aşk 34. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Afili Aşk son bölüm izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı...
Magazin 12 Şubat 2020 - 23:08

Kanal D’nin sevilen dizisi Afili Aşk, bu akşam 33. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Çarşamba günlerinin beğeniyle takip edilen dizileri arasında olan Afili Aşk’ın son bölümünde; Kerem ve Ayşe yine karşı karşıyadır. Ayşe liderliğinde, atölyenin tekrar ayağa kaldırılması için yeni bir fikir arama yoluna girerler. Kerem ve Ayşe hem aşkta hem de işte inatlaşmaya başlar. Kimin kazanacağı meçhuldür. İşte Afili Aşk 34. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.

AFİLİ AŞK 34. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

AFİLİ AŞK SON BÖLÜM FRAGMANI

AFİLİ AŞK 33. SON BÖLÜM İZLE

AFİLİ AŞK 33. BÖLÜM ÖZETİ

Ayşe, zorlu bir gecenin ardından gördüğü kabusun içinde hapsolur. Ayşe'nin kulağına gelen söylentiler Kerem ve Ceyda'nın sevgili olduğu yönünde olsa da, Ayşe, bunun kıskandırmak için yapılan bir hamle olduğunu düşünmektedir. Ama bir yandan Ayşe, Kerem'in Ceyda'ya gittiği o gün ne olduğunu merak eder. Ayşe bu sorunun cevabını bulabilecek mi?

Bütün bunlar yaşanırken gündemde kurtarılması gereken bir atölye meselesi vardır. Kerem ve Ayşe yine karşı karşıyadır. Ayşe liderliğinde, atölyenin tekrar ayağa kaldırılması için yeni bir fikir arama yoluna girerler. Kerem ve Ayşe hem aşkta hem de işte inatlaşmaya başlar. Kimin kazanacağı meçhuldür!

Son güncelleme: 08:18 - 13.02.2020