Sözcü Plus Giriş

‘Aganigi naganigi’li barış sinyali

Eşinin fotoğraflarını sosyal medya hesabından silerek takipçilerini şaşırtan İrem Derici, boşanacaklar iddialarına yanıt verdi.

null
Güncellenme: 14:15, 02/02/2016
‘Aganigi naganigi’li barış sinyali

İki yıl önce evlendiği Rıza Esendemir ile mutlu bir beraberlik yaşayan ve sosyal medya hesabından eşiyle ilgili paylaşımlarda bulunan İrem Derici, geride bıraktığımız gün eşini Instagram'dan takip etmeyi bırakmış ve fotoğraflarını da sayfasından kaldırmıştı. Konuyla ilgili ilk konuşan Rıza Esendemir, “Evliliğimizde sorunlar yaşıyoruz, boşanma kararı aldık” şeklinde bir açıklama yaptı.

Foto: Bülten - İrem Derici

SESSİZLİĞİNİ ULUDAĞ'DA BOZDU

Eşinden farklı olarak yorum yapmak istemeyen İrem Derici ise konuyla ilgili sessizliğini Uludağ konserinde bozdu. Konserini izlemeye gelen seyircilere konuşan Derici, yaptığı açıklamalarla barışın sinyalini verdi. “Arkadaşlar sahip çıkacağız aşkımıza, sevgimize yalan değil. Kopamıyorsun, gidemiyorsun, kaçamıyorsun…

Foto: Magazin - Rıza Esendemir - İrem Derici

Bir şey yapmak istiyorsun ama yapamıyorsun. Çiftler tartışır. Üç günlük dünyada böyle büyük aşk kolay bulunmuyor. Tutmayın beni buradan koşacağım Bursa sokaklarına ‘seviyorum’ diye.  Dört öpücük kuralı ile bütün evlilikler kurtulur. Bir: elden öpücük, saygı. İki: Alından öpücük şefkat. Üç: yanaktan öpücük, dostluk. Dört: Dudaktan öpücük, aganigi naganigi.”

 

Yayınlanma Tarihi:10:39,