Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ağlama Anne 10. bölüm 2. fragmanı yayında! “Damla’ya aşığım”
Ağlama Anne 10. bölüm 2. fragmanı yeni bölümden çok özel sahnelerle ekrana geldi. Yeni fragmanda; Nevzat Mert'e ablasının Zeynep yüzünden acı çektiğini söylüyor. Alev, Damla ile Adnan'ın arasında birşeyler olduğunu öğrenir öğrenmez kapısına dayanıp hesap soruyor. Adnan ise Alev'e "Damla olmasaydı Zeynep'in nerede nasıl yaşadığından haberin bile olmayacaktı. Bundan sonra Damla'ya haksızlık etmene izin vermeyeceğim " diyerek rest çekiyor ve Damla'ya aşık olduğunu itiraf ediyor... İşte Ağlama Anne 10. bölüm 2. fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Aralık 2018 - 17:47

AĞLAMA ANNE 10. BÖLÜM FRAGMANI


Ağlama Anne 10. bölüm fragmanı ATV tarafından yayınlandı. Zeynep, teyzesi sandığı Alev’e ilk kez bu kadar yakınlaştı. İşte son bölümde yaşananlar.

AĞLAMA ANNE SON BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep’i getiren Ali Osman Alev’e sadece onu görmek istediğini söyler. Bu arada Damla ve Adnan yanlarına gelir. Zeynep Alev’e Damla’ı görmek istemediğini belli edince, Ali Osman’da Damla’ya babsının durumunu merak ettiği için geldiğini söyler.

Bu arada Özlem ve Nevzat Alya’yı almaya gelirler. Nedret karşı çıksa da başarılı olamaz. Damla babasının durumu ile ilgili Alev’e ve Ali Osman’a bilgi verdikten sonra arabaya binerler. Alev Zeynep’e sıkı sıkı sarılır.

aglama-anne

“İYİ Kİ VARSIN”

Nedret Adnan’ı arayarak Alya’yı Özlem’in aldığını haber verir. Ali Osman, Alev ve Zeynep’i evlerine bırakır. Alev Ali Osman’a “İyi ki varsın” diyerek sarılır. Ali Osman’da Alev’e, “bundan sonra yaralanmana izin vermeyeceğim” der.

MERT ALİ OSMAN’A KAFA TUTUYOR

Adnan Nevzat’ın evine giderek Alya’yı almak ister. Kapıyı çalar. Nevzat kapıyı açar ama Alya’yı almayı başaramaz. Ali Osman restorana gelir. Mert Zeynep’ten haber olup olmadığını sorar. Mert Zeynep’i görmek ister. Ali Osman önce karşı çıkar ama Mert’in vazgeçmeye niyeti yoktur. Ali Osman’a karşı çıkar. Bu sırada adamları silahlarını çıkartır. Mert, ne yaparlarsa yapsınlar Zeynep’i görmeden gitmeyeceğini söyleyerek kararlı olduğunu vurgular. Ali Osman Mert’in bu ısrarı ve kararlı tavrı katşısında geri adım atar ve onu Zeyne’e götüreceğini söyler.

AĞLAMA ANNE SON BÖLÜM İZLE

ALİ OSMAN GEÇEĞİ ANLATMAK ZORUNDA KALIYOR

Ali Osman Mert’i Zeynep’in yanına getir. Zeynep çok şaşırmıştır. Mert Zeynep’e sarılır ve özür diler. Ali Osman Zeynep’e durumu belli etmemesini onu kaçıran adamları bulacağını söyler. Alev Mert’i karşısında görünce Ali Osman durumu idare etmek için yalan söyler. Yemekte Alev Zeynep’in bileklerindeki izleri görünce çıldırır. Ali Osman’a bunun ne anlama geldiğini sorar. Ondan gerçeği anlatmasını isteyince Ali Osman daha fazla direnemez Zeynep’i nasıl bulduğunu anlatır.

aglama-anne-yeni-bolum

ÖZLEM ZEYNEP’İN BULUNDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Sabah Adnan hastaneye gelir. Damla’ya olanları anlatır. Bu sırada doktor Hasan’ın durumunun daha iyi olduğu haberini verir. Özlem Mert’i arayarak Zeynep’in durumunu sorar. Mert Zeynep’in bulunduğunu ve teyzesinin yanında olduğunu söyler. Özlem endişelenir. Özlem, kahvaltıda babsı Nevzat’a Zeynep’in ortaya çıktığını haber verir. Babasından ona yardım etmesini ister.

DAMLA ZEYNEP’İN ALEV’İN EVİNDE OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Sabah Ali Osman Alev’in evine gelir. Kahvaltıda Alev Ali Osman’a Zeynep’in kaçırılmasını kimlerin yapmış olabileceğini, Özlem ve babası Nevzat’ın bu işin arkasında olup olmadığını sorar. Ali Osman soruyu geçiştirmeye çalışır. Hasan hastaneden çıkar. Damla ve Adnan bahçede konuşurken Tolga’dan telefon gelir. Adnan’a Zeynep’in cep telefonundan sinyal alındığını söyler. Sişnyalin konumunu ona gönderir. Damla’ya olanları anlatır. Adnan’ın cep telefonuna gelen konumu gösterir. Zeynep evlerine yakın bir yerdedir. Damla konumu dahada büyütüp Zeynep’in Alev’in evinde olduğunu anlar.

aglama-anne-izle

ÖZLEM’İN TAKTİĞİ İŞE YARAMIYOR

Özlem Adnan’ı telefonla arar. Ona kızı Alya’yı göstermemenin doğru olmadığını söyleyerek eve gelmesini ister. Eve gelen Adnan Alya’ya sarılır. Özlem’in ilgili anne tavırları Adnan’ı rahatsız etmiştir. Özlem Adnan’dan özür dileyerek “Galiba ben hastayım. Lütfen bana yardım et” deyince Adnan ne yapmaya çalışıyorsun diyerek boşanmanın gerçekleşeceğini söyler.