Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ağlama Anne 10. yeni bölüm fragmanı geldi! Zeynep Damla’yı görmek istemiyor (Ağlama Anne 9. son bölüm izle)
Ağlama Anne 9. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan 9. son bölümde; Yaşadığı son olaydan sonra Damla'ya çok kızgın olan Zeynep teyzesi olarak bildiği Alev ile birlikte yaşamaya karar veriyor. Alev ise Zeynep'in bu kararını memnuniyetle karşılıyor. Yıllardır hasretini çektiği kızına kavuşmanın heyecanı ile Zeynep'in üzerine titriyor. Mert, Zeynep'i görebilmek için her yolu deniyor. Bunun için Ali Osman'abile kafa tutuyor. Damla, Zeynep'in kararından sonra büyük bir yıkım yaşıyor. Peki Ağlama Anne 9. bölümde başka neler yaşandı? Ağlama Anne 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz.
Sozcu.com.tr
Magazin 2 Aralık 2018 - 23:14

Ağlama Anne 9. son bölümü ile bu akşam ATV'de ekrana geldi. Ağlama Anne son bölümde; Zeynep Alev ile yaşamaya başlamıştır. Çünkü Damla’ya kırgın ve kızgındır. Damla Zeynep’in bu kararı sonrasında büyük bir acı ve yıkım yaşar. Ona destek olan yine Adnan’dır. Özlem kızını geri alıyor ve boşanmamak için iyi anne rolünü oynuyor. Mert Zeynep’in tekrar okula geri dönmesini sağlarken, Zeynep ile ilgili bir gerçeği öğreniyor. Zeynep Adnan’ın karşısına çıkıyor ve ona sorular soruyor.  Haberimizden Ağlama Anne 9. bölüm özetini okuyabilirsiniz…

 

AĞLAMA ANNE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 9. BÖLÜM ÖZETİ…

Zeynep’i getiren Ali Osman Alev’e sadece onu görmek istediğini söyler. Bu arada Damla ve Adnan yanlarına gelir. Zeynep Alev’e Damla’ı görmek istemediğini belli edince, Ali Osman’da Damla’ya babasının durumunu merak ettiği için geldiğini söyler.

zeynep

Bu arada Özlem ve Nevzat Alya’yı almaya gelirler. Nedret karşı çıksa da başarılı olamaz. Damla babasının durumu ile ilgili Alev’e ve Ali Osman’a bilgi verdikten sonra arabaya binerler. Alev Zeynep’e sıkı sıkı sarılır.

“İYİ Kİ VARSIN”

Nedret Adnan’ı arayarak Alya’yı Özlem’in aldığını haber verir. Ali Osman, Alev ve Zeynep’i evlerine bırakır. Alev Ali Osman’a “İyi ki varsın” diyerek sarılır. Ali Osman’da Alev’e, “bundan sonra yaralanmana izin vermeyeceğim” der.

MERT ALİ OSMAN’A KAFA TUTUYOR

Adnan Nevzat’ın evine giderek Alya’yı almak ister. Kapıyı çalar. Nevzat kapıyı açar ama Alya’yı almayı başaramaz. Ali Osman restorana gelir. Mert Zeynep’ten haber olup olmadığını sorar. Mert Zeynep’i görmek ister. Ali Osman önce karşı çıkar ama Mert’in vazgeçmeye niyeti yoktur. Ali Osman’a karşı çıkar. Bu sırada adamları silahlarını çıkartır. Mert, ne yaparlarsa yapsınlar Zeynep’i görmeden gitmeyeceğini söyleyerek kararlı olduğunu vurgular. Ali Osman Mert’in bu ısrarı ve kararlı tavrı karşısında geri adım atar ve onu Zeynep’e götüreceğini söyler.

AĞLAMA ANNE SON BÖLÜM İZLE

ALİ OSMAN GERÇEĞİ ANLATMAK ZORUNDA KALIYOR

Ali Osman Mert’i Zeynep’in yanına getir. Zeynep çok şaşırmıştır. Mert Zeynep’e sarılır ve özür diler. Ali Osman Zeynep’e durumu belli etmemesini onu kaçıran adamları bulacağını söyler. Alev Mert’i karşısında görünce Ali Osman durumu idare etmek için yalan söyler. Yemekte Alev Zeynep’in bileklerindeki izleri görünce çıldırır. Ali Osman’a bunun ne anlama geldiğini sorar. Ondan gerçeği anlatmasını isteyince Ali Osman daha fazla direnemez Zeynep’i nasıl bulduğunu anlatır.

ÖZLEM ZEYNEP’İN BULUNDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Sabah Adnan hastaneye gelir. Damla’ya olanları anlatır. Bu sırada doktor Hasan’ın durumunun daha iyi olduğu haberini verir. Özlem Mert’i arayarak Zeynep’in durumunu sorar. Mert Zeynep’in bulunduğunu ve teyzesinin yanında olduğunu söyler. Özlem endişelenir. Özlem, kahvaltıda babası Nevzat’a Zeynep’in ortaya çıktığını haber verir. Babasından ona yardım etmesini ister.

alev

DAMLA ZEYNEP’İN ALEV’İN EVİNDE OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Sabah Ali Osman Alev’in evine gelir. Kahvaltıda Alev Ali Osman’a Zeynep’in kaçırılmasını kimlerin yapmış olabileceğini, Özlem ve babası Nevzat’ın bu işin arkasında olup olmadığını sorar. Ali Osman soruyu geçiştirmeye çalışır. Hasan hastaneden çıkar. Damla ve Adnan bahçede konuşurken Tolga’dan telefon gelir. Adnan’a Zeynep’in cep telefonundan sinyal alındığını söyler. Sinyalin konumunu ona gönderir. Damla’ya olanları anlatır. Adnan’ın cep telefonuna gelen konumu gösterir. Zeynep evlerine yakın bir yerdedir. Damla konumu dahada büyütüp Zeynep’in Alev’in evinde olduğunu anlar.

ÖZLEM’İN TAKTİĞİ İŞE YARAMIYOR

Özlem Adnan’ı telefonla arar. Ona kızı Alya’yı göstermemenin doğru olmadığını söyleyerek eve gelmesini ister. Eve gelen Adnan Alya’ya sarılır. Özlem’in ilgili anne tavırları Adnan’ı rahatsız etmiştir. Özlem Adnan’dan özür dileyerek “Galiba ben hastayım. Lütfen bana yardım et” deyince Adnan ne yapmaya çalışıyorsun diyerek boşanmanın gerçekleşeceğini söyler.

Son güncelleme: 00:29 - 03.12.2018