Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ağlama Anne 11. yeni bölüm fragmanı geldi! (Ağlama Anne 10. son bölüm izle)
Ağlama Anne 10. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan 10. son bölümde; Zeynep, geçmişi ile ilgili gerçekleri babasına soruyor. Adnan bu sorular karşısında suskun kalıyor. Necmiye Alev'in evine giderek "Herkesi birbirine kattın. Bir anneye bu eziyet çektirilir mi?" diyerek tokat atıyor. Damla, babasının evini terk ediyor. Bu zor anında Adnan onun yanında oluyor. Özlem ise "anne olmayı beceremedim, bir eş olmayı beceremedim, bir abla olmayı dahi beceremedim. Artık yeter" diyerek silaha davranıyor. Peki Ağlama Anne 10. bölümde başka neler yaşandı? Ağlama Anne 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..
Sozcu.com.tr
Magazin 9 Aralık 2018 - 22:10

Ağlama Anne 10. son bölümü ile bu akşam ATV'de ekrana geldi. Ağlama Anne son bölümde; Damla’nın evi terk ettiğini öğrenen Alev onların peşine düşer. Aralarında birşeyler olduğunun farkına varınca ikisinden de hesap soruyor. Adnan’ın “Damla’nın avukatı mısın?” sorusuna verdiği cevap karşısında şoke oluyor. Mert, Zeynep’in babasının Adnan olduğunu öğreniyor. Nevzat ise Mert’e ablasının yaşadıklarının Zeynep ve annesi yüzünden olduğunu söylüyor. Ağlama Anne 11. yeni bölüm fragmanı geldi. Haberimizden Ağlama Anne 10. bölüm özetini okuyabilirsiniz…

AĞLAMA ANNE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 10. BÖLÜM ÖZETİ…

Damla, Adnan yüzünden babasından çok ağır laflar duyuyor. Alev de o sırada orada. Alev çıkışta Ali Osman’a Damla’nın bunu hak ettiğini söylüyor. Ali Osman kardeşinin yanında durmasını istese de Alev çok sinirli. Damla perişan halde, babası evli bir adamla olmasını kabullenemiyor. Zeynep de babasına hesap soruyor. Başka gizledikleri bir şey olup olmadığını sorguluyor. Adnan bu konuşmayı annesi ile beraber yapmayı öneriyor. Zeynep Damla’ya çok kızgın. Adnan onu sakinleştirmeye çalışıyor ve Damla’ya da durumu haber veriyor.

AĞLAMA ANNE SON BÖLÜM İZLE

NECMİYE ALEV’E TOKAT ATIYOR

Necmiye Alev’in evine gelerek, Zeynep’in yanında ona “Senin derdin ne. Yıllarca hasretini çektim bunları yaşamak için mi? Çekinmedin utanmadın herkesi birbirine kattın. Rahatladın mı şimdi…” der. Zeynep çok şaşırmıştır. Alev’de annesine geçmişte yaşananlarla ilgili çok sert sözler söyler. Annesi sonunda Alev’e tokat atar. Adnan, Damla’yı görmek için eve gelir. Kapıyı açan Aydan Adnan’a olan biteni anlatır. Ardından Damla’yı telefonla arayarak nerede olduğunu sorar. Damla nerede olduğunu söyler. Konuşmayı bitirdikten sonra Adnan’a Damla’nın nerede olduğunu söyler.

Son güncelleme: 20:38 - 11.12.2018