Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ağlama Anne final bölümü izle: “Her şeyi bilmeye hakkın var!”
Ağlama Anne final bölümü izle: “Her şeyi bilmeye hakkın var!”
Ağlama Anne final bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan final bölümünde; Adnan, Özlem'den şikayetçi oluyor. Özlem büyük şok yaşarken en büyük darbeyi kızının kaybolmasıyla yiyor. Yaşanan son olaydan sonra Alev ve Damla zan altında kalıyor. Ali Osman her zamanki gibi Alev'in yanındadır. Alev'in Zeynep'e gerçekleri gözyaşları içerisinde anlatması duygu dolu anların yaşanmasına neden oluyor. Peki Ağlama Anne final bölümünde başka neler yaşandı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..
Sozcu.com.tr
Magazin 30 Aralık 2018 - 21:52

Ağlama Anne final bölümü ile bu akşam ATV'de ekrana geldi. Ağlama Anne final bölümünde; Zeynep, teyzesi olarak bildiği Alev’in 18 yıldır hapste olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşıyor. Alev’e nedenini sorunca Alev gerçeği itiraf ediyor. Hasan, Çetin’den hesap sormak için kapısına dayanıyor. Bu sırada Ali Osman da yanındadır. Aydan’ın, Zeynep’e “Her şeyi bilmeye hakkın var!” sözleri ile sır kapısı aralanmaya başlıyor. Haberimizden Ağlama Anne final bölümü özetini okuyabilirsiniz…

AĞLAMA ANNE FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI? İŞTE FİNAL ÖZETİ…

Özlem polis merkezine gelir. Ne için gözaltına alındığını öğrenmek ister. Polisler bilgi vermelerinin mümkün olmadığını daha sonra öğrenebileceğini söyler. Bu arada Sabit Alya’nın kaybolmasının ardından bulundukları yerde bulunan kamera kayıtlarına bakarlar. Alya’yı alan bir kadındır. Özlem, emniyet müdürünün odasına babası ile girdiğinde Adnan’ı görünce çok şaşırır. Ona nerden haberi olduğunu sorduğunda Adnan kendisinin şikayetçi olduğunu söyler.

alev

ADNAN VE ÖZLEM’E BÜYÜK ŞOK!

Cancu Alev’in evinde Zeynep ile konuşur. Zeynep teyzesini nereden tanıdığını sorunca Alev’in en eski aradaşı benim der. Ama onunla nereden arkadaş olduğunu anlatamaz. Özlem, Adnan’a şikayetçi olduğu için sitem ederken tam bu sırada Adnan’ın telefonu çalar. Arayan Sabit’tir. Adnan’a Alya’nın kaçırıldığını haber veriri. Adnan ve Özlem şoke olur. Bu arada Ali Osman’da Alev’i aramaktadır. Alev’i deniz kıyısında düşünceli bir şekilde oturur bulur. Ali Osman’a Zeynep’ten başkasını düşünemediğini, başka birşey yapamadığını anlatır.

AĞLAMA ANNE SON BÖLÜM İZLE

ÖZLEM, DAMLA VE ALEV’İN YAKALANMASINI İSTİYOR

Ali Osman evdekilerin onu çok merak ettiğini Cansu’nun da hastaneden çıkıp evine geldiğini anlatır. Alev Cansu’yu hastaneden nasıl bıraktıklarını merak eder ve eve gitmek için ayrılır. Bu sırada Özlem sorgu odasında Damla ve Alev’in kızını kaçırdığını söyleyerek onların yakalanmasını ister. Sordu odasından çıkan Özlem emniyet müdürüne Damla ve Alev’in isimlerini verir.

aglama-anne

ALEV VE DAMLA ZOR DURUMDA

Alev eve geldiğinde Cansu’ya hastaneden nasıl çıktığını sorar. Bu sırada Damla Alev’e nerede olduğunu sorar. Özlem’e birşeyler yaptığından şüphelenmektedir. Ardından Cansu’yu sorar. Özlem’in anlattıklarından sonra Alev’in geçmişteki suçları ortaya dökülür. Emniyet müdürü Damla ve Alev ile birlikte Sabit ve Madonna’nın ifadelerinin alınacağını ondan sonra dosyanın savcılığa verileceğini söyler.

FİKRET ALEV’İN KAPISINA DAYANIYOR

Fikret, Cansu’yu bulmak için Alev’in evine gelir. Cansu, Fikret’i savcılığa vermek istemediğini sadece çocuğuna babalık etmesini istediğini Alev’e anlatır. Bu sırada kapı çalar. Kapıyı açan Alev karşısında Fikret’i görünce şoke olur. Fikret’e Cansu’nun orada olduğunu nasıl öğrendiğini sorar. Fikret içeri girmek ister ama Alev direnir. Tam bu sırada polisler gelir. Damla ve Alev’i ifade için polis merkezne götüreceklerini söyler.

ÖZLEM ÇİLEDEN ÇIKIYOR

Alev polis merkezine giderlerken yolda Ali Osman’ı arar. Madonna ifade verdikten sonra ifade sırası Sabit’e gelmiştir. Polisin Sabit’in adını ve soyadını söyleyerek ifadeye çağırdığında Fırıncıoğlu soyadını duyan Özlem deliye döner. Adnan’ın yanına giderek ondan hesap sorar. Adnan, Damla’yı arayarak durumdan haberdar eder. Alya’nın kaçırılması ve bunun sorumlusu olarak kendinin ve Alev’in sorumlu tutulması Damla’yı çileden çıkarır. Alev’e durumu anlatır.