Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ahmet Hakan’a sosyal medyadan Barış Atay tepkisi
Ahmet Hakan’a sosyal medyadan Barış Atay tepkisi
Oyuncu Barış Atay'ın sabah saatlerinde gözaltına alındığının ortaya çıkmasının ardından sosyal medyada bununla ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı.
Magazin 16 Mayıs 2018 - 09:37

Attığı tweet üzerine tepki çeken ve geride bıraktığımız gün Ahmet Hakan’ın konuyla ilgili kaleme aldığı yazının ardından gözaltına alınan oyuncu Barış Atay, kısa sürede Twitter’da trend topic oldu. Hakkında binlerce mesaj atılan oyuncuyla ilgili yapılan paylaşımlarda dikkat çeken hususlardan biri de gözaltına alınma olayının Ahmet Hakan’ın yazısının ardından gerçekleşmiş olması olarak gösterildi ve kullanıcılar gazeteciye attığı tweetlerle yüklendi.

twitter-ic

AHMET HAKAN NE YAZMIŞTI

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da Atay'ı hedef alarak, Muharrem İnce ve Meral Akşener'e çağrıda bulunmuş “Lütfen bu adama haddini bildiriniz!” başlıklı bir yazı kaleme almıştı.

BARIŞ ATAY’IN TWEETİ

Atay, madenci tekmeleyen Yusuf Yerkel'in özür mesajının ardından sosyal medya hesabı Twitter'dan “Hepiniz ağlayarak özür dileyeceksiniz. O gün geldiğinde; affedeni, acıyanı, yargılamaktan vazgeçeni de unutmayacağız! Yok öyle ‘torunlarla emeklilik, hepimiz kardeşiz, kavga istemiyoruz' falan. Her şey yeni başlıyor. Bu ülkeye, insanına yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz” diye yazmıştı.