Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ahmet Hakan’dan canlı yayında Seren Serengil özrü!
Ahmet Hakan’dan canlı yayında Seren Serengil özrü!
Cezaevinden çıkışını şova dönüştüren Seren Serengil'in tahliye haberini ana haber bültenine taşıyan Ahmet Hakan haber sonrasında şu ifadeleri kullandı.
Magazin 7 Şubat 2018 - 08:15

Hakkında çıkarılan zorlama hapis kararının ardından 3 gün cezaevinde yatan Seren Serengil, geride bıraktığımız pazartesi günü tahliye oldu. Serengil’in tahliyesi ana haber bültenlerinde de yer alırken, konuyla ilgili en çarpıcı yorum Ahmet Hakan’dan geldi.

“HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLİYORUZ”

Gelişmeleri ekran başındakilere aktaran Ahmet Hakan, haberin yayınlanmasının ardından izleyiciden özür diledi. Türkiye’nin içinde bulunduğu duruma vurgu yapan Ahmet Hakan, “10 şehit haberi verdim. Afrin harekatı zorlu biçimde sürüyor. Siyasi çekişmeler ise alıp başını gitmiş durumda. Böyle bir günde bir magazin ünlüsünün, bir başka magazin ünlüsünün gıybetini yaptı diye 3 gün hapse girmesinin ve bunun tadını çıkarmasının haberini ekrana getirdiğimiz için hepinizden özür diliyoruz. Kusura bakmayın” dedi.

 

Son güncelleme: 08:21 - 07.02.2018