Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ahmet Hamdi Tanpınar’ın hangi romanı “beni tanıyanlar, öyle okuma yazma işleriyle büyük bir ilgim olmadığını bilirler” cümlesiyle başlar? Kim Milyoner Olmak İster sorusu
Ahmet Hamdi Tanpınar’ın hangi romanı “beni tanıyanlar, öyle okuma yazma işleriyle büyük bir ilgim olmadığını bilirler” cümlesiyle başlar? Kim Milyoner Olmak İster sorusu
Ahmet Hamdi Tanpınar'ın hangi romanı "beni tanıyanlar, öyle okuma yazma işleriyle büyük bir ilgim olmadığını bilirler" cümlesiyle başlar? sorusu merak konusu oldu. İşte az önce Kim Milyoner Olmak İster'de sorulanAhmet Hamdi Tanpınar'ın hangi romanı "beni tanıyanlar, öyle okuma yazma işleriyle büyük bir ilgim olmadığını bilirler" cümlesiyle başlar? sorusu ve cevabı...
Magazin 30 Mart 2019 - 23:03

Ahmet Hamdi Tanpınar’ın hangi romanı “beni tanıyanlar, öyle okuma yazma işleriyle büyük bir ilgim olmadığını bilirler” cümlesiyle başlar? Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan soru yarışmacıya zor anlar yaşattı. Programı izleyenler sorunun yanıtını araştırıyor. İşte yarışmacıya zor anlar yaşatan sorunun yanıtı.

Ahmet Hamdi Tanpınar’ın hangi romanı “beni tanıyanlar, öyle okuma yazma işleriyle büyük bir ilgim olmadığını bilirler” cümlesiyle başlar?

Cevap: C) Saatleri ayarlama enstitüsü

KİM MİLYONER OLMAK İSTER’DE JOKER HAKLARI

1) Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının başvuru yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp verilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak fikir alabilmektedir.

2) Yarı yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarır.

3)Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun cevap hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.

4) Çift Yanıt Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden farklı olarak yarışmacıya verilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez yanıt verme hakkına sahip olmaktadır. Bununla birlikte bu joker hakkını kullanan yarışmacılar çekilemez ve yine bu jokeri yalnızca 7. sorudan sonra kullanma hakkına sahiptirler. Aynı zamanda çift yanıtın kullanımı esnasında verilen ilk cevabın yanlış olması durumunda yanıt gri renk kullanılarak gösterilir.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER ÖDÜLLERİ

1. Soruyu bilen 500 TL
2. Soruyu bilen 1.000 TL
3. Soruyu bilen 2.000 TL
4. Soruyu bilen 3.000 TL
5. Soruyu bilen 5.000 TL
6. Soruyu bilen 7.500 TL
7. Soruyu bilen 15.000 TL
8. Soruyu bilen 30.000 TL
9. Soruyu bilen 60.000 TL
10. Soruyu bilen 125.000 TL
11. Soruyu bilen 250.000 TL
12. soruyu bilen 1.000.000 TL

Son güncelleme: 23:49 - 30.03.2019