Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ahmet Kural ile Sıla neden ayrıldı? Kıskançlık krizine girmiş…
Ahmet Kural ile Sıla neden ayrıldı? Kıskançlık krizine girmiş…
Sürpriz bir şekilde başlayan Sıla ve Ahmet Kural aşkı 2017 senesine damga vurmuştu. Evlenecekleri konuşulan ikilinin ilişkileri kısa sürdü.
Magazin 16 Ocak 2018 - 10:14

Oyuncu Ahmet Kural ile şarkıcı Sıla, 1 yıllık ilişkilerini önceki gün bitirmişti. Sıla, oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in eski sevgilisi Okan Can Yantır ile buluşup baş başa yemek yedi. Sıla’nın Okan Can Yantır ile birlikte yemek yemesi Ahmet Kural’ı kıskançlık krizine soktu.
silagencoglu
TELEFONDA TARTIŞTILAR İDDİASI

Magazin kulislerinden konuşulan iddia şu sıralar herkesin dilinde. Ahmet Kural, sevgilisi Sıla’nın Okan Can Yantır ile birlikte baş başa yemeğe çıktığını öğrenince Sıla’yı arayarak sert bir şekilde uyardığı iddia edildi. Şarkıcı Sıla ise Ahmet Kural’ın kendisini sürekli kısıtlamasından rahatsız olduğu için bir anlık öfke ile Ahmet Kural’la birlikte olan fotoğraflarını silip Instagram hesabından takipten çıkardı.

AHMET KURAL PİŞMAN

Magazin sayfalarına karıştığı kavgalar ve agresif tavırlarıyla haber olan Ahmet Kural, yaptığı hatanın farkında olduğu için Sıla ile çekilmiş fotoğraflarını silmedi ve Instagram hesabı üzerinden takipten çıkarmadı.

Son güncelleme: 11:19 - 16.01.2018