Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den maganda kurbanı liseliye ziyaret

'Çalgı Çengi İkimiz' filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Sultangazi'deki Gazi Mahallesi'nde 2 Ağustos 2015 tarihinde arkadaşları ile yolda yürürken bir magandanın tabancasından çıkan kurşunla omuriliği zedelenerek felç olan lise öğrencisi Ahmet Emre Çavuş'u ziyaret etti.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den maganda kurbanı liseliye ziyaret

Ahmet Kural ve Murat Cemcir, maganda kurbanı olduktan sonra kaldırıldığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan ve o dönemde 17 yaşında olan koyu Beşiktaş taraftarı Ahmet Emre Çavuş’un yaşam mücadelesine ilişkin haberlerden etkilendi.
İki sanatçı, çocuklarını yaşatabilmek için mücadele ederken işsiz kalan anne Zeynep Çavuş ve yıllık 190 bin TL’ye yakın tutan fizik tedavi giderini karşılayamaz hale gelen yerel bir gazetenin imtiyaz sahibi baba Bülent Çavuş ile de görüşerek önümüzdeki hafta önemli bir ameliyata girecek Ahmet Emre Çavuş’un sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

cemcir-ic-2

FİLM SETİNDE KONUK EDECEKLER

İkili, Ahmet Emre Çavuş’u tedavi gördüğü fizik tedavi merkezine giderek ziyaret etti ve yanlarında getirdikleri imzalı Beşiktaş formasını hediye etti. Mağdur gençle görüşen Ahmet Kural ve Murat Cemcir, önümüzdeki hafta yapılacak ameliyattan sonra ‘Kardeş Payı’ dizisinin oyuncuları ile birlikte tekrar ziyarete gelme sözü verdi.

cemcir-ic
Loading...