Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ahu Yağtu çapkınlıkta eski eşi Cem Yılmaz’la yarışıyor
Ahu Yağtu çapkınlıkta eski eşi Cem Yılmaz’la yarışıyor
Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu, önceki gece ‘Paramparça’ dizisinde birlikte rol aldığı oyuncu ve şair Ayhan Bozkurt’la Taksim'de objektiflere yakalandı. Ahu Yağtu'nun ayakta durmakta ve konuşmakta zorlandığı görüldü.
Magazin 19 Nisan 2018 - 08:42

Komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu, bir ay önce Hakan Eratik’le Asmalımescit’te bir mekanda eğlenmişti. Yeşim Salkım’ın eski eşi Eratik’le sarmaş dolaş eğlenen oyuncu bu sefer de eski rol arkadaşı Ayhan Bozkurt ile objektiflere yansıdı.

KONUŞMAKTA ZORLANDI

Mekan çıkışı soruları yanıtsız bırakan Ahu Yağtu, mekanın bulunduğu sokakta yer alan binaya giriş yaptı. Bozkurt da, güzel oyuncunun girdiği binanın etrafında dolaşarak binaya girmek istedi. Ayhan Bozkurt gazetecileri fark edince binaya girmekten vazgeçti ve mekana geri döndü.

AYNI DAİREDE KALMALARI KAFA KARIŞTIRDI

Mekandan yaklaşık olarak 15 dakika sonra tekrar dışarı çıkan Ayhan Bozkurt, “Beni tanıyorsunuz. Lütfen, bu sefer çekmeyin” diyerek gazetecilerden ricada bulundu. Ahu Yağtu’nun kaldığı binaya giden Ayhan Bozkurt, kapının açılmasıyla birlikte Yağtu’nun kaldığı daireye yöneldi.

 

ahuyagtu
Son güncelleme: 09:45 - 19.04.2018