Ailesini suçladıktan sonra özel bir adaya kaçtı

Britney Spears, vasilik davasında lehine gelişmeler kaydederken ailesine olan öfkesini de kusmaya devam ediyor. Şarkıcı son olarak adalet istediğini belirttiği paylaşımı yaptıktan sonra özel bir adaya kaçtı.

Ailesini suçladıktan sonra özel bir adaya kaçtı

Babasının vasiliği altında geçen yıllara meydan okumaya başlayan Britney Spears, bir yandan yeni avukatıyla beraber davada gelişmeler kaydediyor, bir yandan da geçmişiyle hesaplaşıyor.

Spears, babasının vasiliğinden kurtulurken birbirinden şoke edici iddialarda bulunmuştu. Ayrıca baba Jamie Spears’ın kızının gizlice telefonlarını dinlediği, mesajlarını kontrol ettiği ve odasına koydurduğu gizli kameralarla izlediği basına yansımıştı.
Spears, bu süreçte sadece babasını değil yanında olmayan tüm aile bireylerini hedef aldı. Kız kardeşi Jamie Lynn Spears’ın onu bu süreçte desteklememesi üzerine sert bir tavır takınmış ve sosyal medyada tiye alan paylaşımlar yapmıştı.

Spears son olarak, ailesine özel bir paylaşım yaparak yaşadığı her şey için adalet istediğini belirtmişti. Bu paylaşımdan sonra ünlü şarkıcının özel bir adaya kaçması dikkat çekti.

Britney Spears'tan ailesine öfke dolu mesaj: Adalet istiyorum İlginizi Çekebilir Britney Spears'tan ailesine öfke dolu mesaj: Adalet istiyorum Britney Spears'tan kız kardeşine gönderme İlginizi Çekebilir Britney Spears'tan kız kardeşine gönderme Britney Spears ailesine ateş püskürdü İlginizi Çekebilir Britney Spears ailesine ateş püskürdü