Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ajda Pekkan, 72 yaşına girdi yeni kararını açıkladı
Ajda Pekkan, 72 yaşına girdi yeni kararını açıkladı
Türk pop müziğinin Süperstar'ı Ajda Pekkan yeni yaşına girdi.
Magazin 12 Şubat 2018 - 09:05

Geride bıraktığımız yıl yeni yaşını kardeşi Semiramis Pekkan ve arkadaşlarıyla kutlayan Ajda Pekkan, 72 yaşına girdiği bu sene gözlerden uzakta bir kutlama yaptı. Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla kutlamasını gözlerden uzakta yapmayı tercih eden 12 Şubat 1946 doğumlu Ajda Pekkan, müzik sektöründe yıllardır boy gösteren bir isim… Hayatımıza 60’lı yıllarda sinema ile giren Ajda, kendisine ait ilk 45’liği Her Yerde Kar Var’ı 1965 yılında yayınlamıştı. 50 yılı aşan bu kariyer hikayesine çok sayıda estetik ameliyat ve albüm sığdıran Ajda Pekkan son olarak geride bıraktığımız ayın ortalarında Azerbaycan’da yayınlanan bir derginin eğlencesinde boy göstermiş dikkat çekici bir açıklamaya imza atmıştı.

‘STAR KASINTISI OLMAYACAĞIM’

Ajda Pekkan, bir magazin dergisinin 5'inci yıl kutlamasında sahneye çıktı. Dergi sahibinin doğum gününün de kutladığı gecede Pekkan sevilen şarkılarıyla Azeri sosyetesini eğlendirdi. Azerice şarkılar seslendiren Pekkan, büyük alkış aldı. Konser sonrası Pekkan, konuklarla birlikte Bakü'deki Mugam Club'a gitti. Çalan şarkılarla coşan ünlü yıldız gönlünce dans etti. Pekkan'ın yanındakilere “Artık karar aldım, star kasıntısı olmayıp gördüğünüz gibi oynayıp coşacağım” dediği öğrenildi.

 

Son güncelleme: 10:44 - 12.02.2018