Sözcü Plus Giriş

Ajda Pekkan bir yılda fark yaratmış!

Paylaştığı sosyal medya fotoğrafıyla günün magazin olayı haline gelen Ajda Pekkan'ın bir yıl önceki fotoğrafı görenleri şaşırttı.

null
Güncellenme: 07:47, 09/11/2017
Ajda Pekkan bir yılda fark yaratmış!

Evinin mutfağında son derece fit göründüğü bir kareyi paylaşan ve bunun sırrını sürekli olarak spor yapmaya bağlayan Ajda Pekkan’ın bir yıl önceki fotoğrafı Süperstarın sadece bir yılda ne kadar büyük bir fark yarattığını ortaya koydu. 72 yaşındaki Ajda Pekkan, Instagram hesabından yemek yaparken çekilen fotoğrafını paylaşmış ve “Yemek de yaparım kariyer de. Ajda’nın Mutfağı” notunu düşmüştü.

“BU GÖRÜNTÜNÜN SIRRI SPOR” DEMİŞTİ

Sosyal medyada fit görünümü trend olan Ajda Pekkan sırrını şöyle açıkladı: “Yürüyüş yapıyorum, çok su içiyorum. Hayatı susuz düşünemiyorum. Belki de benim bu enerjim, içimdeki kıpırtılar, hayatı bu kadar sevmem, her şeyim spora bağlı. Her sabah zencefil-limon-bal karışımını bir bardak suya katıp içiyorum. Beslenmenize önem gösterin ama yediklerinizi takıntı yapmayın. Kebap da yiyin balık da… Spor insanı çok farklı kılıyor. Bana bakın, beni örnek alın. Benim şimdiye kadar çoktan dert yanmam lazımdı ama öyle değil tutunacaksınız hayata, asılacaksınız. Çünkü sizden başka kimse yok. Hiçbir zaman güzel kadın figürü olmak istemedim. Ama her zaman vücudumu korudum. Formda kalmak için genetik ve spor çok önemli.”

BİR YIL ÖNCEKİ KARE

Ajda Pekkan’ın önceki gün paylaştığı fotoğrafta kalçalarının kusursuz görünümü sosyal medyada olay oldu. Kimi ‘Fotoşop ile kalça yapmış’ derken kimi de ‘Silikonlu iç çamaşırı giymiş’ diye yorum yaptı. Ajda Pekkan’ın geçen yıl çekilen bir fotoğrafında ise yaşanan kafa karışıklığını daha da artıracak bir görüntü yer alıyor.

ajda