Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Akasya Asıltürkmen’den gülümseten paylaşım
Akasya Asıltürkmen’den gülümseten paylaşım
Geride bıraktığımız gün sevgilisi Serdar Özerman ile evlenen Akasya Asıltürkmen, sosyal medya hesabından gülümseten bir paylaşımda bulundu.
Magazin 24 Ağustos 2016 - 13:23

Ünlü isimlerin eski yıllarına ait paylaşımlarına, özellikle Perşembe günleri yaptıkları TBT’ler ile rastlıyoruz. Ancak geride bıraktığımız gün Ahırkapı Giritli Restoran’da evlenen 7 aylık hamile Akasya Asıltürkmen, bundan çok daha farklı bir paylaşımda bulunmuş. Bir yakınının gönderdiği fotoğraf üzerine bir yorumda bulunan Akasya Asıltürkmen altı-yedi yaşındayken çekilmiş fotoğrafını şu sözlerle paylaşmış: “Sokak çocuğu Akasya. Kesinlikle Akasya. Yaş altı-yedi. Bukle bukle saçlarımı nedense çat diye kestirmişim. Oğlan çocuğu yazım. Taşlık vardı evin önünde. Güneş de tam karşıdan gelmiş. Fotoğrafı Valantin teyzem çekmişti sanırım. Onun oğlu, çocukluk kardeşim Sayat yollamış. Pera’yı da işaret etmeyi unutmamış.”

akasya-ic