Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aksel Bonfil kimdir? Aksel Bonfil kaç yaşında ve nereli?
Aksel Bonfil kimdir? Aksel Bonfil kaç yaşında ve nereli?
Birçok önemli yapımın senaryosunu yazan, oyunculuk yapan, on parmağında on marifet olan Aksel Bonfil kimdir? Aksel Bonfil kaç yaşındadır? İşte pek çok dizi ve film projesinde hem oyunculuk hem de senaristlik yapan Aksel Bonfil hakkında merak edilenler...
Magazin 12 Ocak 2018 - 16:02

Genç oyuncu Aksel Bonfit son günlerde en çok merak edilen isimlerden biri. Beyaz Show programına konuk olan Aksel Bonfil kimdir? Aksel Bonfil aslen nereli ve kaç yaşında? İşte yazarlık, oyunculuk ve senaristlik tecrübesi bulunan Aksel Bonfil hakkında merak edilenler..

Pek çok dizi ve film senaryosunda imzası bulunan Aksel Bonfil, Deliha 2 filmiyle dikkatleri bir kez daha üzerine çekti. Daha önce Kelebeğin Rüyası ve Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın kadrosunda yer alan Aksel Bonfil'in hayatı merak konusu oldu. Peki Aksel Bonfil kimdir? Nerede doğdu ve kaç yaşında? İşte yanıtlar…

aksel-bonfil

AKSEL BONFİL KİMDİR?

Aksel Bonfil, 1989 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Aslen İzmirli olan yazar, oyuncu ve yönetmen Aksel Bonfil Adana Altın Koza Ödülü sahibidir. Genç yaşına rağmen büyük başarılara imza atan Aksel Bonfil İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Bir vesile ile tanıştığı Demet Akbağ'ın üniversite yıllarında iken kendisini araması ile oyunculuk kariyerine adım atan Aksel Bonfil ilk kamera karşısına Güven Kıraç ve Demet Akbağ ile geçti. Asıl öğretmeninin usta oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan olduğunu belirten Aksel Bonfil, Söz, Aşk Laftan Anlamaz, Seviyor Sevmiyor, Güneşi Beklerken ve Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın senaryo yazarlığını üstlendi.

Son güncelleme: 21:10 - 12.01.2018