Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alara Bozbey, Ata Demirer’in yeni sevgilisi mi? Alara Bozbey kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu?
Alara Bozbey, Ata Demirer’in yeni sevgilisi mi? Alara Bozbey kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu?
Ünlü komedyen Ata Demirer Alara Bozbey'le aşk mı yaşıyor? Ailesi ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafta Alara Bozbey'le birlikte görülen Ata Demirer yeni bir aşk mı yaşıyor? Peki Alara Bozbey kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu?
Magazin 2 Ocak 2018 - 15:39

Ata Demirer, Özge Borak’tan boşandıktan sonra ciddi bir ilişkiye adım atmamış, Alara Bozbey’le yakınlaştıktan sonra da pek ortalıklarda görünmemişti. İşte Ata Demirer’in yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Alara Bozbey kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? sorularının yanıtı.

alara

Ata Demirer, Alara Bozbey’le ilk fotoğrafını Instagram’dan kalp emojisiyle paylaştı. Fotoğrafta anne Ayten Kaçar ve Ata Demirer’in erkek kardeşi Cenk de vardı. Bu fotoğraf Alara Bozbey aileyle tanıştı yorumlarını da beraberinde getirdi.

alara2

ALARA BOZBEY KİMDİR?

Alara Bozbey, 1986 senesinde Litvanya’da dünyaya gözlerini açtı. Anne ve Babası Litvanyalı olan oyuncunun ailesi ayrıldıktan sonra annesi bir Türkle evlenerek annesi ile birlikte İstanbul’a yerleşti. Türkçe öğrenen ve Türk vatandaşı olan Alara Bozbey’in hayatı oyunculuk eğitimi almasıyla değişti. Uzun süredir ülkemizde yaşayan Alara Bozbey, Türk vatandaşlığına geçmiş ve gerçek adı olan Aliona ismini Alara olarak değiştirmiştir.

alara1

Alara Bozbey Türkiye’ye yerleştikten sonra oyunculuk yapmaya başladı ve ilk adımı da bir zamanların fenomen dizilerinden olan Yabancı Damat ile attı. Özgür Çevik’in başrolde olduğu Yabancı Damat dizisi ile tanınan Alara Bozbey, bu diziden sonra çok sayıda dizi ile tekrar ekran karşısına çıktı. Arka Sokaklar, Bedel, Gamsız Hayat, Benim İçin Üzülme gibi iddialı yapımların kadrosunda yer alan 2017 yapımı Dolunay dizisinde Demet karakterini canlandırdı.