Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alemde Bir Gece filminin oyuncu kadrosu: Alemde Bir Gece filminin konusu nedir?
Alemde Bir Gece filminin oyuncu kadrosu: Alemde Bir Gece filminin konusu nedir?
Alemde Bir Gece filmi sinemanın ardından televizyonda da yayınlanıyor. Seyirciler filmin konusunu ve oyuncularını merak ediyor. Filmde Aydemir Akbaş, Beyti Engin, Bülent Alkış, Ceyda Olguner, Selin Deveci, Burcu Binici ve Ömer Gecü yer alıyor.
Magazin 22 Ekim 2019 - 18:44

Alemde Bir Gece filminin başrolünde Aydemir Akbaş yer alıyor. Yönetmenliğini Barış Erdoğan’ın yaptığı filmde Ozan’ın bir gün evinde otururken arkadaşlarının yanına gelmesi ve arkasından meydana gelen maceralar anlatılıyor. İşte Alemde Bir Gece filminin oyuncu kadrosu…

ALEMDE BİR GECE FİLMİNİN KONUSU

Mutlu bir evliliği olan, etliye sütlüye karışmayan Ozan’ın eşi Elif birkaç gündür annesinin yanındadır, ertesi sabah dönecektir. Ozan evde tek başınayken çocukluk arkadaşı Tolga yanında bir kadın ve Fehmi’yle çıkagelir. Üniversitede okurken kanka oldukları büfeci Ati abilerini de peşine takmıştır.

Ozan, Tolga’yı evden kovalamaya çalışırken, üstüne bir de karşı komşusu emekli başçavuş çatlak Eşref gelir. Ozan evdekilerin bir an önce gitmelerini beklerken, salonda tek başına maç izleyen Fehmi, oynadığı yasadışı bahis kuponuyla büyük para kazanınca heyecandan ölür. Ozan, Tolga ve Ati, cesetten kurtulma umuduyla Çatlak Eşref’in peşinden giderlerken, kendilerini çok daha büyük bir belanın içinde bulacaklardır.