Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna 18’ine uçarak girdi!
'Cevapsız Çınlama' ve 'Sen Olsan Bari' şarkılarıyla Türkiye müzik sektöründe rekorları alt üst eden Aleyna Tilki, 28 Mart'ta 18'inci yaşını doldurdu.
Emre ÇEVİK
Magazin 2 Nisan 2018 - 07:24

Yeni yaşına “Merhaba” diyen genç yıldız, ilk büyük kutlamasını ise hayranlarıyla yaptı. Dün akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranlarının karşısına çıkan Aleyna Tilki, ilk sürprizi alanın hemen yanında olan lunaparkta yaptı. Genç sanatçı ayrıca Bostancı Gösteri Merkezi'nde kurulan iki sahne ile hayranlarına görsel ziyafet çekti. Aleyna Tilki konserine bilet alan müzikseverleri saat 15:00’ten itibaren lunaparktaki eğlenceden ücretsiz faydalandı. Tilki'yi Yeşim Salkım, Samsun Demir, Polat Yağcı, Emrah Karaduman ve Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu izledi.

aleyna-tilki-2

“HAZIRLIKLARI UZUN SÜRDÜ”

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aleyna Tilki, oldukça heyecanlı olduğunu dile getirdi. Uzun zamandır bir mekanda sahne almayan genç sanatçı, hayranlarından alacağı tepkiyi merak edeceğini söyledi. Aleyna Tilki, “Uzun zamandır konser vermiyordum. Ben de çok merak ediyorum nasıl olacak diye… Çok uzun zamandır hazırlandığımız bir konser. Fiili olmasa da fikir olarak hazırlıkları uzun sürdü” dedi.

aleyna-tilki-ic

“KUTLAMALAR BEKLEDİĞİMDEN OLGUNDU”

18 yaşını dolduran genç sanatçı, doğum günü sebebiyle birçok kişinin aradığını ve tebriklerini sunduğunu söyledi. Aleyna Tilki, “Doğum gününde çok güzel mesajlar aldım. Beklediğimden daha olgun mesajlardı. Herkes arayıp kutladı doğum günümü” dedi.

aleyna-tilki-3

“ŞU AN İKİLEMDEYİM”

Yakın zamanda birkaç projesi olduğunu ifade eden genç sanatçı, “Bu yıl birkaç projem var ama karşıma üniversite çıktı. Hem sahne hem de psikoloji devam edebilirim diyordum. İkisi bir arada gider ama birinden birini kısmak lazım. Şu an bir ikilemdeyim. Ya üniversitenin en iyi öğrencisi olacağım ya da sahnede en iyi olacağım” diye konuştu.

aleyna-tilki-4

KENDİ BESTESİNİ OKUDU

Yaklaşık 3 bin kişinin izlediği konserde Aleyna Tilki ilk defa kendi bestesi olan ‘Kukla'yı okudu. İki saat sahnede kalan genç yıldıza performansında sekiz tane dansçı eşlik etti. Sahnede kabuki perde de kullanan Aleyna Tilki görsel bir şova imza attı. Genç şarkıcı konserinin ikinci yarısında sahneye özel kurulan bir sistemle uçarak girdi.

aleyna-tilki-5

Kendi şarkılarının yanı sıra sevilen yerli ve yabancı şarkıları da repertuvarına alan Aleyna Tilki, Karadeniz şarkıları ve Anadolu türküleriyle de sevenlerini şaşırttı. Farklı repertuvarıyla izleyicilerinden tam not alan genç yıldız, aylar öncesinden hazırlanmaya başladığı konseri için Amerika’ya da giderek eğitim almıştı.

Son güncelleme: 08:06 - 02.04.2018