Sözcü Plus Giriş

Aleyna ‘Bebek balkabakları’ hatırına affetti

Geride bıraktığımız akşam yaptığı video paylaşımıyla milyonlarca hayranını şaşırtan ve korkutan Aleyna Tilki, Emrah Karaduman'a karşı olan küslüğünü pek de uzun sürdürmedi.

null
Güncellenme: 08:27, 19/09/2018
Aleyna ‘Bebek balkabakları’ hatırına affetti

Gözyaşları içerisinde çektiği video ile yaşadıklarından bahseden ve Karaduman’a olan kırgınlığını anlatan Aleyna’nın videosu olay yaratmış kısa sürede pek çok kişiye ulaşmıştı. Annesi tarafından eve gelmediği söylenen ancak gecenin ilerleyen saatlerinde attığı mesajla evinde olduğunu bildiren Aleyna ertesi gün yaptığı paylaşımla bu defa Emrah Karaduman’ı affettiğini duyurdu. Karaduman tarafından kendisine gönderilen çiçeğin fotoğrafını paylaşan genç şarkıcı bu karenin üzerine “Özür dileme çiçeği geldi, çiçek bayağı güzelmiş, balkabakları falan var üstünde. Normalde hemen barışmam ama bebek balkabakları için her şey olabilir” notunu da düştü.

aleyna-ic

REKLAM DEĞİLDİ

Tilki, ağlama videosunun reklam olduğuna dair ortaya atılan iddialara yine sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla cevap verdi. Tilki ‘artık ağlamıyorum’ diyerek paylaştığı satırlarıyla yaşananların reklam olmadığını söyledi.

aleyna-tilkiİlginizi ÇekebilirAleyna Tilki'den flaş Emrah Karaduman paylaşımıAleyna Tilki'den flaş Emrah Karaduman paylaşımı
Yayınlanma Tarihi:07:29,