Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki, açtı ağzını yumdu gözünü
Aleyna Tilki, açtı ağzını yumdu gözünü
Şarkısı Cevapsız Çınlama ile ünlenen Aleyna Tilki, 18 yaşından küçük olduğu için alkollü yerde sahneye çıkması yasaklanmıştı.
Magazin 14 Şubat 2017 - 13:41

Altı ay içinde ‘Cevapsız Çınlama' şarkısıyla Youtube'da 210 milyondan fazla tık alarak rekora imza atan Tilki'nin Instagram hesabı hacklendi. Sosyal medyada fırtına gibi esen ve binlerce takipçisi bulunan genç şarkıcı, hack’lendiğini Twitter hesabından duyurdu. Kendisini hack’leyen kişiyi bildiğini iddia eden Aleyna Tilki “Emeklerimi harcatmayacağım” dedi.

YANLIŞ KİŞİYE YAPTINIZ BUNU

Aleyna Tilki’nin Twitter’dan şu açıklamayı yaptı: “Instagram hesabımı kapattıran şizofren insanı ben biliyorum! Yüzlerce fake hesabı olan kafayı sıyırmış aptal! İnşallah hesabımı geri alabilirim. Yoksa bu hareketi başlatan kişiyle aramızda hiç iyi şeyler olmayacak. Çok yanlış kişiye yaptınız bunu! Karakterime salladınız,şahsıma aileme küfrettiniz. Saygısızlık yaptınız. Sıra bunda mı! Başka ne kaldı geriye! Vur kafasına al ekmeğini? Asla harcatmayacağım emeklerimi!”