Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki Brigette Bardot’tan çok Bayhan’a benzetildi
Aleyna Tilki Brigette Bardot’tan çok Bayhan’a benzetildi
Genç şarkıcı Aleyna Tilki geçtiğimiz gün paylaştığı bir fotoğrafla önce Kate Moss'a, ardından Brigette Bardot'ya, şimdi ise Bayhan'a benzetildi...
Magazin 13 Kasım 2018 - 11:19

Paylaşımları ve yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, şimdi de geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla dalga konusu oldu. Önce Kate Moss’a benzetilen genç şarkıcı, dün de Demet Akalın tarafından Brigette Bardot’a benzetildi.

Brigette Bardot

Brigette Bardot

Bu gelişmelerin ardından sosyal medya kullanıcıları Tilki’yi ‘Ti’ye almaya başladı. Tilki’nin Bardot ile alakası olmadığını, onun tırnağı bile olamayacağını yazan kullanıcılar, ‘Brigette kim sen kimsin’ gibi yorumlarda bulundu…

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki

Sosyal medyada yakaladığı photoshoplarla tanınan ‘Photoshopfail1’ hesabı ise dün güldüren bir paylaşım yaptı. Bir dönem hakkında en çok konuşulan isimlerden biri olan şarkıcı Bayhan’a makyaj yapıp, peruk takan hesap, Tilki ve Bayhan’ın birbirine daha çok benzediğini söyledi… ‘Aleyna’yı başarılı buluyorum, beğeniyorum ama benzedi gerçekten” diyen sosyal medya hesabı Bayhan’dan da özür diledi: “Pardon Bayhan abi, arada seni de harcadım ama …”

Bayhan ve Aleyna Tilki

Bayhan ve Aleyna Tilki

Son güncelleme: 11:27 - 13.11.2018