Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki, Demet Akalın’ın doğumu gününü kutladı
Aleyna Tilki, Demet Akalın’ın doğumu gününü kutladı
Son dönemin popüler isimlerinden Aleyna Tilki'den üzerine çok konuşulacak doğum günü kutlaması.
Magazin 24 Nisan 2017 - 07:23

Şarkıcı Aleyna Tilki, tartışmalı başlayan ancak sonrasında çok yakın dost olarak ilişkisini sürdürdüğü Demet Akalın’ın doğum gününü kutladı. Sosyal medya hesabından Demet Akalın’ın doğum günü için uzun bir metin kaleme alan Tilki, kullandığı ifadelerle Akalın’ın kendisindeki yerini gözler önüne serdi. İşte Aleyna Tilki’nin o satırları:

aleyna
“Müziğin icra edildiği her yer, hele bir de bu denli sıcak bir kalple birleşince, aklı hit, çalışkanlığı hit, zekası hit, sesi hit, kalbi hit, şarkıları hit bir bütünü oluşturuyor. Kolay değil, bütünüyle hit olmak. Düzene hitap ederek, trend kalabilmek… Asla hafife alınmayacak kadar ruh ve emek gerektirir. Güzel anne, güzel eş, güzel ablam. Sevgim, ışıklar altında süslenmiş yapmacık kelimeler gibi değil. Zor günümüzde yanımızda bulunmuş birisi olarak yazdım size ve muhakkak ki plajlarda, clublerde şarkılarıyla eğlenmemizde hakkınızın geçtiği biri olarak yazdım. Hem kariyer yapıp, aynı zamanda bir aile kurulabileceğini de öğrettiniz üstelik. Bu yüzden iyi ki doğdunuz, ülkemize, kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız gibi, kalbinizle ve şarkılarınızla da renk kattınız. Mutlu yıllar”

 

 

Son güncelleme: 14:08 - 24.04.2017