Aleyna Tilki’nin Survivor’a katılacağı iddiaları Acun’u kızdırdı

Şarkıcı Aleyna Tilki’nin Survivor'a katılacağı iddia edildi ancak bu iddialar Acun Ilıcalı tarafından kesin bir dille yalanlandı. Söylentileri Tilki'nin daha fazla gündemde kalmasını sağlamaya çalışan menajerinin çıkardığı ileri sürüldü.

Aleyna Tilki’nin Survivor’a katılacağı iddiaları Acun’u kızdırdı

Acun Ilıcalı’nın, Survivor programına katılacak ‘Ünlüler’ ekibini yavaş yavaş oluşturmaya başladığı, Ilıcalı’nın, bu yıl Survivor’da Aleyna Tilki'nin ‘Ünlüler’ ekibinde yer almasını istediği öne sürüldü.

Acun Ilıcalı, Irmak Ünal'ın kapısını çaldı İlginizi Çekebilir Acun Ilıcalı, Irmak Ünal'ın kapısını çaldı

Tilki'nin Survivor katılıp katılmayacağı merakla beklenirken ilk açıklama menajerinden geldi. Geçtiğimiz gün Edirne konseri öncesi açıklama yapan Aleyna Tilki'nin menajeri, genç sanatçının Survivor'a katılması konusunda net bir karar vermediğini söyledi. Tilki'nin menajeri, “Daha net bir karar yok. Belli değil. Aleyna Hanım karar verdiği zaman açıklama yapacaktır” dedi.

İngiliz makyözün Aleyna Tilki'ye benzerliği şoke etti İlginizi Çekebilir İngiliz makyözün Aleyna Tilki'ye benzerliği şoke etti

 

Ancak Ilıcalı’nın bu açıklamaya ve iddialara tepkisi sert oldu. Acun Yapım’dan yapılan açıklamada böyle bir görüşmenin söz konusu olmadığı vurgulandı.

İddiaya göre söylentiyi ‘Sen Olsan Bari’ şarkısıyla iyi bir çıkış yakalayan Aleyna Tilki’nin daha fazla medyada yer bulması için menajeri yaydı.