Aleyna Tilki, yeni yaşını dostları ve Emrah Karaduman’la birlikte kutladı

Emrah Karaduman'la birlikte imza attığı 'Cevapsız Çınlama' şarkısıyla Türkiye'nin en çok izlenen klibine sahip olan Aleyna Tilki önceki gece 17 yaşına bastı.

Aleyna Tilki, yeni yaşını dostları ve Emrah Karaduman’la birlikte kutladı

16 yaşında gece kulüplerinde sahne aldığı için bir anda Türkiye gündemine oturan başarılı şarkıcı “Ben artık abla oldum” dedi. Çıktığı ilk günden bu yana skandallarla adı anılan Aleyna Tilki 17. yaş gününü bir partiyle kutladı. Yakın arkadaşı Emrah Karaduman, Tilki’ye sürpriz bir parti organize etti. Tarabya’da yakın bir arkadaşlarının stüdyosunda yapılan partide Aleyna Tilki’nin ailesi, yakın dostları ve çalışma arkadaşlarının yanı sıra Ece Seçkin, Aynur Aydın ve Aşkım Kapışmak gibi isimler de vardı.

aleyna-ic-3

ÇİFTE KUTLAMA

Yaklaşık 30 kişinin katıldığı gecede hem Aleyna Tilki’nin yeni yaşı hem de, kısa bir süre önce Eskişehir’de bıçaklı saldırıya uğrayan Emrah Karaduman’ın taburcu olması kutlandı. Gecenin finalinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Emrah Karaduman; “Çok şükür taburcu olduk. Sevenlerimizin duaları sayesinde hızla iyileşiyoruz. Yaşadığımız kötü günlerde sizlerin de medya üzerinden verdiğiniz destek için sizlere özellikle teşekkür ederim. Bu arada o gün bugündür sürekli arayan, soran, ziyarete gelen tüm sanatçı arkadaşlarıma da sizin vasıtanızla teşekkür edeyim. Bu arada varsa bir ‘Maşallah’ınızı alırım” dedi.

aleyna

365’TEN GERİ SAYMAYA BAŞLADIM

Aleyna Tilki ise gecenin finalinde gazetecilere pastasından ikram etti. Soruları yanıtlayan Tilki; “Bir yaş daha büyüdüm ve artık abla oldum ben. 18’e kaldı 365 gün. Geri sayıma başladım” dedi.