Sözcü Plus Giriş

Aleyna Tilki’den Akalın çarkı

16 yaşIndaki liseli şarkıcı Aleyna Tilki, polemiğe girdiği Demet Aktalır'a övgüler sıraladı. Tilki, ünlü şarkıcı için, "Ne derse, kabulüm. Saygı duyuyorum. O benim idolüm. Her şeyin en iyisini bilir"

null
Güncellenme: 17:45, 10/02/2017
Aleyna Tilki’den Akalın çarkı

Son günlerde magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün alışveriş yapmak için geldiği Akmerkez'de objektiflere takıldı. Fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olan 16 yaşındaki şarkıcı, kendisine yöneltilen soruları ise cevapsız bırakmadı. ‘Cevapsız Çınlama’ adlı şarkısından sonra sürpriz bir projeyle tekrar müzikseverlerin karşısına çıkacağını söyleyen Tilki, seslendirdiği Ebru Gündeş'e ait ‘Gönlümün Efendisi’ adlı şarkı için “Çok sevdiğim bir şarkıydı. Ebru Gündeş henüz dinlemedi galiba. Umarım dinler. İleride onunla çalışmak çok isterim” dedi.

“SÖYLEDİKLERİMİZ BAŞKA YERLERE ÇEKİLİYOR”
Öte yandan Aleyna Tilki, sosyal medya üzerinden polemiğe girdiği Demet Akalın’a da zeytin dalı uzattı. Tilki, Akalın'ın “Derslerine baksın, ışıkla falan çok uğraşmasın” sözü hatırlatılınca, “Demet Abla üstadımız. Benim idolüm. Kliplerine ve şarkılarına bayılıyorum. Medya çok ilginç. Söylediğimiz şeyler başka yerlere çekiliyor. Küslük olduğuna inanmıyorum. Sesime dayanamayabilir. O ne derse, kabulüm saygı duyuyorum. Ortada yanlış anlaşılma var. O her şeyi en iyi bilir” diye konuştu. Tilki, Akalın’a Instagram üzerinden, “Kendi ışığına güvenen, başkasının parlamasından rahatsız olmaz!” diye yazmıştı.

aleyna-3

Demet Akalın ile Aleyna Tilki arasındaki gerilim, iki haftadır magazin gündeminden düşmüyor.

.