Sözcü Plus Giriş

Aleyna Tilki’den flaş Emrah Karaduman paylaşımı

Şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir dizi paylaşımda bulundu. Twitter'dan birlikte çalıştıkları ve sevgili oldukları bilinen Emrah Karaduman'ı etiletleyen Aleyna Tilki, "Bir daha da can yakma. Bir teşekkürü de çok görme" mesajlarını yazarken, Instagram hesabından da göz yaşlarını tutamadığı bir videosunu takipçileriyle paylaştı.

Güncellenme: 07:43, 18/09/2018

Aleyna Tilki sosyal medya hesabından sevgilisi Emrah Karaduman’a çok sert sözlerle yüklendi. Önce Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Tilki, ardından bu paylaşımlarını alıntılayarak Instagram hesabından da paylaştı.

Aleyna Tilki, son olarak ağladığı bir videoyu Instagram hikayesinden paylaşarak, ‘Bugüne kadar halk ne istediyse onu yaptım, kalbim neye izin verdiyse onu yaptım. Bugünden sonra sadece kendim için bir şey yapmaya karar verdim’ dedi.

Aleyna Tilki’nin Tweet’leri şöyle:

“Kalp kırmayın artık.

Ben merkezli düşünce ve çıkar tabanlı ilişkilere dikkat edin. Zira can yakıyor… Ben yaşadım oradan biliyorum. Aslolan önemsediğiniz kadar önemsenmek, değer verdiğiniz kadar değer görmek olmalı.

Ayıplıyorum. Çok vefalı büyümemden mi, farklı bir vicdanla büyümekten mi, bana emek verenlere inanılmaz vefa hissetmekten mi garipsiyorum bunları bilmiyorum. Belki de ben fazla düşünceliyimdir, sorun bendedir. Bu yüzden Ayıplıyorum sadece… Başka bir şey yapmıyorum. Kibarca, içten içe..

Kibarca kırılıyor kalbim… Sessizce kırıldı hep. Bana bile haber vermedi… O derece vefalı….

Acı eşiği zorlanması herhalde… Yoksa kalbim haber vermezdi bana, bak kırılıyorum diye….

İçimdeki zehir bile vefalı! Sadece beni zehirledi. Anlıyor musunuz?

aleyna-ic

Bir daha da can yakma Emrah Karaduman

Bir teşekkürü de çok görme Emrah Karaduman

Gün gelir barışırız konuşuruz ama bu zehri atma zorunluluğum vardı. Emrah Karaduman sayın yol arkadaşım.

Paylaşmayın istemiyorum şarkımı falan.

Doğru konuşun. O insan bu ülkeye emek veriyor. Laf edin diye yazmadım. Ben sadece kötü hissettim. Bu kadar.”

GECENİN SON PAYLAŞIMI KENDİSİNİ MERAK EDENLER İÇİN GELDİ

Aleyna Tilki gözyaşları içerisinde yaptığı video paylaşımından sonra kendisini merak eden ve çok sayıda mesaj atan hayranlarına yaptığı son bir paylaşımla yanıt verdi.

aleyna-ic-5İlginizi ÇekebilirDemet Akalın'a Aleyna Tilki desteğiDemet Akalın'a Aleyna Tilki desteği
Yayınlanma Tarihi:23:51,