Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki’den iddialı açıklama: “ABD’de parmakla gösteriliyorum”
Aleyna Tilki’den iddialı açıklama: “ABD’de parmakla gösteriliyorum”
Reşit olmadan alkollü mekanlarda sahneye çıktığı için Türkiye gündemine oturan ve her yaptığı olay olan Aleyna Tilki, ilginç açıklamaları ve davranışlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Tilki, bu kez de ABD'de büyük bir şöhret elde ettiğini yürürken insanların kendisini parmakla gösterdiğini söyleyerek şaşırttı.
Magazin 31 Ocak 2018 - 15:55

Geçtiğimiz günlerde ABD’den Türkiye’ye dönen şarkıcı Aleyna Tilki, geçen akşam Kuruçeşme’de bulunan bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı. Her zamanki gibi kendisini yere göğe sığdıramayan şarkıcı, birbirinden ilginç yorumlarda bulundu. Tilki’nin bu yorumları “Sen neymişsin be Aleyna” dedirtti.

MEĞERSE HER YERDE PARMAKLA GÖSTERİLİYORMUŞ

Amerika'da sıradan bir vatandaş olmadığını söyleyen Tilki, “Özellikle Asyalılar ve Koreliler beni çok seviyorlar ama çok utangaçlar. O yüzden genellikle uzaktan fotoğraflarımı çekiyorlar. Parmakla gösteriliyorum, şahitlerim var” diye konuşarak çevresindekileri güldürdü.

Aleyna Tilki, katıldığı ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasıyla şöhret olmuştu. Daha 14 yaşındayken katıldığı yarışmada iddialı sesiyle dikkatleri çekmeyi başaran Tilki, kısa sürede tanınırlığını zirveye taşıdı.

aleynatilkiŞöhrete ulaşan Tilki, reşit olmadığı için davranışları yüzünden hep eleştiri odağı oldu. Birçok kişi, Tilki’nin henüz çocuk olduğuna vurgu yaparak, sahnedeki davranışları, kıyafetleri ve genel yaşam tarzını sert ifadelerle eleştirdi. Eleştiri yapanların asıl amacı ise çocuk varlığına ve çocukların korunmasına dikkat çekmekti. Bu bağlamda Tilki’nin eğitimine odaklanması gerektiği vurgulandı, ailesi ve şöhret yönetiminden sorumlu kişilere uyarılarda bulunuldu.

İŞTE ALEYNA’NIN O YARIŞMADAKİ PERFORMANSI 

 

aleynatilki2017
Ancak ne Aleyna Tilki ne de çevresindekiler bu hassasiyetin farkına varamadı. Tilki, kendisinden yaşça hayli büyük magazin devleriyle polemiğe girmekten de çekinmedi, sosyal medyadan gönderme yapmaktan da geri kalmadı. Bazen Hülya Avşar bazen Demet Akalın ile atıştı. Türk tiyatrosunun efsane ismi Nejat Uygur’un oğlu Behzat Uygur ile dahi tartıştı. 

aleyna-tilki-4
Liseli şarkıcının kendisinden yaşça hayli büyük aranjör Emrah Karaduman ile aşk iddiaları da hiç gündemden düşmedi. Hatta Karaduman, Eskişehir’de Aleyna Tilki’nin platonik bir aşığı tarafından bıçaklandı. Karaduman, saldırıdan canını zor kurtardı. Bir süre hastanede tedavi gören ve sağlığına kavuşan Karaduman’ı hastaneden Aleyna Tilki aldı.

20c4cd1c314d4eb1156f7355c9153428-pr
Aleyna Tilki’ye dair tartışılan en hassas konulardan biri de ‘O Sen Olsan Bari’ klibine çektiği, hem çalıntı olduğuna yönelik iddiaları üzerine toplayan hem de pedofilik unsurlar barındırdığı ileri sürülen klibiydi. Klibi analiz eden bazı uzmanlar, pedofili konusuna önemle dikkat çekmişti. Klip, 6 ay gibi bir zaman diliminde 290 milyondan fazla izlendi. 

aleynatilki2
Şöhretin zirvesine çıkan Aleyna Tilki, bir süre önce okulunu dondurarak ABD’ye gitti. Bu arada anne ve babası arasında uzun süredir devam eden gerginlik boşanmayla sona erdi. Tilki, anne ve babasının boşanmasıyla ilgili olarak “Koca insanlar kendi kararları” yorumunda bulundu. 

aleyna-tilki-sli

Aleyna Tilki’nin sosyal medya hesabından geçen ay paylaştığı içinde oyuncak penis barındıran bir resim ise deyim yerindeyse ortalığı birbirine kattı. Fotoğrafı görenler, milyonlarca çocuk takipçisi olan Tilki’nin paylaşımına öfke saçtı. Bazıları ise paylaşımın bilinçli olarak Tilki’nin menajeri ve basın danışmanı tarafından yapıldığını, genç şarkıcıya Miley Cyrus imajı çizilmeye çalıştığını iddia etti. Bu süreçte Tilki, eleştirilere karşılık vermeden suskun kalmayı tercih etti.

Miley Cyrus

Miley Cyrus

 

Kâh ultra kısa şortuyla kâh pembe etekleriyle gece gündüz demeden İstanbul’un lüks semtlerinde boy gösteren Tilki, ilgiyi üzerine çekmeye devam ediyor. Konser başına 40-50 bin TL arasında kazancı olan liseli şarkıcının para yönetimi ise şimdilik ailesinde. 

aleyna-tilki-icİşte Aleyna Tilki’nin basına yansıyan fotoğraflarından bir kısmı….

aleyna-tilki-icaleyna-tilkialeyna-tilki-emrah-karaduman-6aleyna-tilki-ic