Sözcü Plus Giriş

Aleyna Tilki’den, kendisini eleştiren Demet Akalın’a manidar gönderme

Aleyna Tilki, Demet Akalın'ın kendisi hakkında yaptığı "Basit insanların çok fanı olur lafı beni çok sinirlendirdi. 16 yaşında bir kız nasıl böyle bir söz söyler. Ona çok kızdım" sözlerini karşılıksız bırakmadı

Güncellenme: 19:22, 02/02/2017
Aleyna Tilki’den, kendisini eleştiren Demet Akalın’a manidar gönderme

Liseli şarkıcı Aleyna Tilki, Demet Akalın’ın kendisine karşı takındığı tutuma tepkisini kısa sürede gösterdi. Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın, aracında çekim yapıp takipçileriyle sohbet ederken radyoda Aleyna Tilki’nin şarkısı çalmış ve Akalın, “Tahammül edemiyorum bu kıza ve şarkısına” yorumunda bulunmuştu. Demet Akalın daha sonra yaptığı açıklamada “Aleyna ‘Basit insanların çok fanı olur’ şeklinde bir söz etti. Onun bu lafı beni sinirlendirdi. Daha 16 yaşında küçük bir kız böyle bir lafı nasıl söyler? Çok kızdım, artık Aleyna’yı dinlemiyorum” diyerek tepkisinin nedenini dile getirmişti. Bu sözlerin hemen ardından Aleyna Tilki Instagram hesabında yaptığı paylaşımla adeta Akalın’a gönderme yaptı. Liseli şarkıcı, kendisine ağır sözlerle yüklenen Akalın’a sosyal medya üzerinden “Kendi ışığına güvenen, başkasının parlamasından rahatsız olmaz!” mesajı gönderdi.

demet-akalin

Demet Akalın, pop dünyasının en polemik sever isimlerinden biri. Şimdiye kadar başta Hande Yener olmak üzere birçok ünlü isimle medya önünde yaptığı tartışmalar ve göndermeler magazin gündeminde sıklıkla yer buluyor.

Yayınlanma Tarihi:18:08,