Aleyna Tilki’nin 2018 hedefine çok şaşıracaksınız

Hastaneden taburcu olur olmaz Aleyna Tilki, için bir doğum günü partisi düzenleyen Emrah Karaduman genç şarkıcıyı şaşırttı.

Aleyna Tilki’nin 2018 hedefine çok şaşıracaksınız

Geride bıraktığımız akşam dostları arasında düzenlenen bir partiyle 17. yaşını kutlayan Aleyna Tilki, Emrah Karaduman’ın düzenlediği parti çıkışında magazin muhabirlerinin sorularına yanıt verdi. Özgüveni hayli yüksek olan Tilki, 2017 yılında kendi adına ‘en’leri yaşamak istediğini söyledi. Tilki’nin yeni yaş dileğini ise “2018’de dünya starı olmak” diye açıkladı. Liseli şarkıcı hakkında yapılan eleştirilerden çok etkilenmediğini belirtip ekledi: “Bu süreçte yaşadıklarım beni güçlü kılıyor. Ailemi bile ben motive ediyorum”

‘TÜRKÜ ALBÜMÜ YAPACAĞIM’

Katıldığı bir müzik yarışmasında söylediği türkü ile tanınan Aleyna Tilki, gazetecilerin ‘Türkü albümü yapacak mısınız?’ soruları karşısında; “Türkü albümü yapmadan bu ülkeden gitmek istemem, başka bir ülkeye geçmek istemem” yanıtını verdi.

Ünlü söz yazarı Ayça Çelik, Aleyna Tilki'ye destek sözü verdi İlginizi Çekebilir Ünlü söz yazarı Ayça Çelik, Aleyna Tilki'ye destek sözü verdi