Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki’nin anne ve babasının boşanması hakkında şok gelişme
Aleyna Tilki’nin anne ve babasının boşanması hakkında şok gelişme
Dün anlaşmalı olarak boşanan Mehmet ve Havva Tilki'nin bu kararı çok daha önce verdiği ortaya çıktı.
Magazin 11 Ocak 2018 - 15:05

Henüz reşit olmadan sahneye çıktığı için Türkiye’yi harekete geçiren ve Valilik tarafından Aleyna Tilki hakkında 18 yaşından önce sahneye çıkmaması konusunda yasak çıkartılan genç şarkıcının anne babası dün Küçükçekmece Adliyesi’nde görülen dava sonrasında anlaşmalı olarak boşandı. Havva Tilki ve Mehmet Tilki anlaşmalı olarak boşanma yoluna giderken, Aleyna Tilki ve kardeşi Ayça Tilki’nin velayeti anne Havva Tilki’ye verildi. Adliyeden çıkarken kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bırakan ikilinin bu kararı çok daha önce aldığı ortaya çıktı.

KIZLARI ETKİLENMESİN DÜŞÜNCESİYLE…

Her ne kadar çiftin ayrılık kararı alması ve boşanması sürpriz bir gelişme gibi görünse de Havva ve Mehmet Tilki çiftinin iki yıl önce boşanma kararı aldığı ancak bunu resmiyete dökmek için kızlarının büyümesini beklediği ortaya çıktı. Hatta Mehmet Tilki’nin kendisine ait yapım şirketinde yatıp kalktığı ve uzunca bir süredir evine uğramadığı da magazin kulislerinde konuşulan iddialar arasında… Sosyal medya hesabından da ayrılık ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Havva Tilki'nin boşandığı eşi Mehmet Tilki’nin soyadını kullanması dikkatlerden kaçmadı.