Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki’nin dudak dudağa görüntüleri film sahnesi çıktı
Aleyna Tilki’nin dudak dudağa görüntüleri film sahnesi çıktı
Şu sıralar eğitim almak için Amerika'da bulunan Aleyna Tilki'nin bir erkekle birlikte dudak dudağa yakalandığını iddia eden görüntüler ortaya çıkmıştı. Bu görüntülerden sonra olayın gerçeği ortaya çıktı.
Magazin 15 Ocak 2018 - 11:03

Ömercan ALTAY

Reşit olmadan alkollü mekanlarda sahneye çıktığı için Türkiye gündemine oturan ve yaptığı şarkılarla da kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan Aleyna Tilki’nin özel hayatı da yakından takip ediliyor. Uzunca bir süre adı Emrah Karaduman’la anılan Aleyna Tilki bu ilişkiyi bitirdikten sonra farklı isimlerle magazin gazetelerinin sayfalarını süslemişti.
t4

DUDAK DUDAĞA YAKALANDIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ!

Yapımcı Erol Köse, Aleyna Tilki’nin bir erkekle birlikte dudak dudağa yakalandığını iddia etti. Sosyal medya hesabından bu görüntüleri paylaşan Erol Köse’nin iddiası asılsız çıktı.

erolkose

Erol Köse’nin Aleyna Tilki olduğunu iddia ettiği kare


FOTOĞRAFLAR BİR FİLM SAHNESİNE AİT

Erol Köse’nin Aleyna Tilki, olduğunu iddia ettiği görüntüler 2016 senesinde Kanada’da yayınlanan ‘Nerve’ isimli sinema filmine ait.

via GIPHY

nerve11n66234q
Son güncelleme: 12:43 - 15.01.2018