Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki’nin suşili, havyarlı kahvaltı tabağı mide bulandırdı
Aleyna Tilki’nin suşili, havyarlı kahvaltı tabağı mide bulandırdı
Geçtiğimiz günlerde ABD'den Türkiye'ye dönen genç şarkıcı Aleyna Tilki, paylaştığı kahvaltı tabağıyla ağızları açıkta bıraktı
Magazin 31 Ocak 2018 - 10:12

‘O Sen Olsan Bari’ şarkısıyla gönüllerde taht kuran Aleyna Tilki’nin iştahı kabardı. Popçunun kahvaltı tabağındaki suşi, havyar, midye, çilek ve karidesi görenler şaştı kaldı.

TÜRKİYE’YE DÖNÜNCE İŞTAHI AÇILDI
Geçtiğimiz günlerde ABD’den Türkiye’ye dönen Aleyna Tilki’nin iştahı açıldı. Önceki gün dostlarıyla İstanbul’daki bir mekanda kahvaltı yapan genç popçu, paylaştığı mönüyle ağızları açıkta bıraktı. Açık büfeden kendine karışık bir tabak hazırlayan Aleyna’nın mönüsünde yok yoktu.

TABAKTA HER ŞEY VARDI
Ünlü şarkıcının paylaştığı kahvaltı tabağındaki midye, suşi, karides, havyar, patlıcanlı ezme, fasulye, lahana salatası, rokfor peyniri, salatalık ve çileği görenler gözlerine inanamadı. Kahvaltı için oldukça farklı lezzetleri midesine afiyetle indiren şarkıcı, ardından da bol kremalı bir tatlı olan ‘donut’ yedi. Tilki’nin bu ziyafeti ise “Zehirlenmese bari” dedirtti.

 

 

 

Son güncelleme: 10:37 - 31.01.2018