Ali Ağaoğlu BBC’nin Türkiye belgeselinde

Simon Reeve tarafından hazırlanan Türkiye belgeselinde, Ali Ağaoğlu'nun renkli hayatına da yer verildi.

Ali Ağaoğlu BBC’nin Türkiye belgeselinde

Ali Ağaoğlu, belgeselde genç sevgilisiyle güneşin tadını çıkartırken görülüyor. Ağaoğlu’nun villasının havuzunda güneşlenirken görüldüğü röportajda en ilgi çeken kısım ise Ali Ağaoğlu’nun daha önce misafir ettiği Kuveyt prensesine verdiği cevap oldu.

KUVEYT KRALİÇESİNE ‘Sİ.. GİT’ DEDİM

Ağaoğlu, evine talip olan Kuveyt kraliçesine “s… git” diyerek reddettiğini söyledi.

ali-2

KİRACILARI GÖNDERMİŞ

Renkli yaşantısıyla magazin haberlerinde de kendisine yer bulan Ali Ağaoğlu, sürekli olarak göz önünde olmaktan rahatsızlık duymuş olacak ki belgeselde ilginç bir gerçeği de itiraf ediyor. Ağaoğlu, evinin yanındaki villada yaşayan kiracıları da keyfine ortak olmasınlar diye 3 milyon dolar verip göndermiş.

KADINLARA ‘MAL’ BENZETMESİ

Ali Ağaoğlu İngiliz sunucuya evinin bölümlerini gezdirirken onu yatak odasına götürüyor. Sunucu içeriye girer girmez, koltuğun üzerindeki pembe çanta ve cüzdanları görüyor ve esprili bir şekilde ‘Yoksa bu çanta ve cüzdanlar sizin malınız mı?’ diye soruyor. Ali Ağaoğlu’nun verdiği cevapsa kadınların tepkisini çekecek cinsten. Ağaoğlu, sunucuya o çantalar benim değil ama onları kullananlar benim malım şeklinde bir ifade kullanıyor.” Ali Ağaoğlu’nun bu görüntülerinin ardından özellikle feministler sosyal medya üzerinden Ali Ağaoğlu hakkında sert açıklamalarda bulundu ve bu açıklamanın kabul edilemez olduğunu söyledi.

 

ali-3ali-agaoglu
Loading...