Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali Ağaoğlu: ‘Yanımda kızlar olmazsa olmaz’
Ali Ağaoğlu: ‘Yanımda kızlar olmazsa olmaz’
Sadece iş dünyasındaki atılımlarıyla değil aynı zamanda yaşadığı birliktelikler ve verdiği röportajlardaki dikkat çekici ifadelerle de sürekli olarak kendisinden söz ettirmeyi başaran Ali Ağaoğlu bir dergiye verdiği röportajda dikkat çekici bir itirafta bulundu.
Magazin 27 Temmuz 2017 - 09:19

Tatil için Bodrum’u tercih eden isimlerden olan Ali Ağaoğlu, MAG dergi objektiflerinin karşısına geçti ve kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Geride bıraktığımız günlerde yaşanan korkutucu deprem sonrasında Bodrum sevdasında bir azalma olmadığını söyleyen iş adamı “Bodrum'un her yeri birbirinden güzel. Bodrum'da daha çok teknede zaman geçirmeyi tercih ediyorum” şeklinde konuştu. Teknede eğlenmeyi sevdiğini söyleyen iş adamı Bodrum’un her yerini çok güzel bulduğunu söylerken…

ali-agaoglu-ic

ALİ AĞAOĞLU’NDAN İTİRAF GİBİ YANIT

‘Herkes mutlaka keşfetmeli diyebileceğiniz henüz çok fazla popüler olmayan bir tatil bölgesi?’ sorusuna “Bodrum’da benim sahip olduğum ada, gerçekten çok farklı, çok güzel bir yer. Orada olmaktan çok keyif alıyorum” yanıtını verdi. Ali Ağoğlu ‘Tatil valizinizin olmazsa olmazları…’ sorusuna verdiği “Çok valiz taşımıyorum, gittiğim her yerde zaten valizim var. Yanımda kızlar olmazsa olmaz tabii ki…” yanıtıyla kendisini sık sık magazin gündemine taşıyan genç aşklarıyla ilgili de bir itirafta bulunmuş oldu.

Son güncelleme: 09:20 - 27.07.2017