Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali Baba ve 7 Cüceler nerede çekildi? Ali Baba ve 7 Cüceler oyuncu ve konusu…
Ali Baba ve 7 Cüceler nerede çekildi? Ali Baba ve 7 Cüceler oyuncu ve konusu…
Cem Yılmaz'ın imzasını taşıyan Ali Baba ve 7 Cüceler bu akşam televizyonda seyircilerle buluşacak. Geniş oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken film yayınlandığı dönemlerde merak konusu oluyor. Ali Baba ve 7 Cüceler nerede çekildi? Kimler oynuyor? İşte merak edilen film Ali Baba ve 7 Cüceler hakkında detaylar...
Magazin 8 Haziran 2019 - 17:54

Cem Yılmaz’ın hem yazıp hem yönettiği dördüncü film olan Ali Baba ve 7 Cüceler 2015 yılında vizyonda yer aldı. Filmin başrol oyuncuları ise Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Çetin Altay'dır. Peki, Ali Baba ve 7 Cüceler filminde kimler oynuyor ve konusu ne?

ALİ BABA VE 7 CÜCELER NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekimlerinin bir kısmı Türkiye'de bir kısmı Bulgaristan'da gerçekleşmiştir.

ALİ BABA VE 7 CÜCELER KONUSU

Film bahçe cüceleri satan, Şenay Cüccaciye’nin de ortağı olan, Şenay ve İlber’in, Avrupa’da bir fuara katılmalarını ve burada başlarına gelen akıl almaz olayları konu alıyor.

Zengin olma hayalleriyle Sofya Bahçecilik Fuarı için Bulgaristan’a gelen Şenay (Cem Yılmaz) ve İlber (Çetin Altay)’in hiçbir şey istediği gibi gitmemektedir. Fuar alanında ürünlerinin tanıtımlarını yapan ikilinin amacı,markalarının ve ürettikleri cücelerin farklı ülkelere ihracatıdır. Gelişen olaylar neticesinde kendilerini yaşam savaşının tam ortasında bulan ikili, kendi yöntemleri ile tüm bu zorlukları aşmaya çalışmaktadır. Kötü adam Mancov’u yenebilmek için zengin olma hayallerini bir kenara bırakan Şenay ve İlber’in, bu yolda en büyük yardımcıları Rus Veronica (Irina Ivkina) ve eski Azeri Sovyet askeri Kenan Memedov (Zafer Algöz) olacaktır. Türkiye'ye dönmek isteyen Şenay ve İlber, Boris Mancov ile savaşacaklardır.

ALİ BABA VE 7 CÜCELER OYUNCULARI

Cem Yılmaz – Ali Şenay – Boris Mancov
Irina Ivkina – Veronika
Çetin Altay – İlber
Zafer Algöz – Kenan Memedov
Can Yılmaz – İsmail Bey
Bahtiyar Engin
Fevzi Gökçe – Sadık
Yosi Mizrahi – Tayanç
Yavor Baharov – Headhunter