Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali Gözüşirin kimdir? Ali Gözüşirin nereli ve kaç yaşında?
Ali Gözüşirin kimdir? Ali Gözüşirin nereli ve kaç yaşında?
Ali Gözüşirin, 1995 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile yaşayan Ali Gözüşirin hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde… Ali Gözüşirin nereli ve kaç yaşında?
Sozcu.com.tr
Magazin 18 Haziran 2019 - 17:07

Şu sıralar FOX Tv ekranlarında yayınlanan Her yerde Sen dizisinde İbrahim Tuna karakterini canlandıran Ali Gözüşirin hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Ali Gözüşirin kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

ALİ GÖZÜŞİRİN KİMDİR?

Ali Gözüşirin, 27 Ocak 1995 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzonludur. İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Meseleler bölümünden mezun olmuştur.

Yakışıklı oyuncu Instagram’dan bol bol fotoğraf paylaşıyor.

İlk oyunculuk deneyimini Ufak Tefek Cinayetler'in 2. sezonunda Osman Sonant'ın canlandırdığı Kerim Adil Sağlam'ın gençliğini canlandırarak yaşayan Ali Gözüşirin, şimdilerde FOX TV ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde İbrahim karakterine hayat vermektedir. Ali Gözüşirin, 1.88 metre boyunda, 73 kilo ve Oğlak burcudur.

Ali Gözüşirin'in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Her Yerde Sen (İbrahim Tuna) (TV Dizisi)
2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Kerim Adil Sağlam'ın gençliği) (TV Dizisi)

Son güncelleme: 17:08 - 18.06.2019