Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali Sunal ikinci kez dünya evine giriyor! Nazlı Kurbanzade kimdir, ne iş yapıyor?
Ali Sunal ikinci kez dünya evine giriyor! Nazlı Kurbanzade kimdir, ne iş yapıyor?
Ünlü oyuncu Ali Sunal, avukat Nazlı Kurbanzade ile dünya evine girmeye hazırlanıyor. Peki Nazlı Kurbanzade kimdir? Ali Sunal ilk evliliğini ise güzel oyuncu Gökçe Bahadır ile yapmış 8 aylık kısa bir zaman sonra boşanmıştı. İşte Ali Sunal'ın nişanlısı Nazlı Kurbanzade hakkında merak edilenler...
Magazin 23 Ocak 2018 - 21:21

Ali Sunal’ın nişanlısı Nazlı Kurbanzade kimdir? İlk evliliğini oyuncu Gökçe Bahadır ile 2011 senesinde yapan usta oyuncu Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, Gökçe Bahadır ile anlaşamayıp sekiz ay sonra boşanmıştı.Özel hayatıyla anılmayı pek sevmeyen Ali Sunal’ın bir süredir aşk yaşadığı Nazlı Kurbanzade ile aile arasında nişanlandığı iddia edildi. İşte Ali Sunal’ın nişanlısı Nazlı Kurbanzade hakkında bilinenler…

gokcebahadir

Çiçeği burnunda nişanlılar evlenmek için fazla beklemeyecek. Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade, ÇABA Derneği'nin projelerinde birlikte çalışırken tanıştı.  Nazlı Kurbanzade ÇABA'nın düzenlediği bir etkinlikte podyuma çıkmıştı.

NAZLI KURBANZADE KİMDİR?

Cemiyetin ünlü simalarından Bülent Kurbanzade’nin kızı olan Nazlı Kurbanzade, lisans eğitimini Koç Üniversitesi'nde tamamladı. 2010 yılında hukuk bölümünü tamamladıktan sonra Paris Summer İnstitute'de eğitimine devam etti. Dört yıldır aynı kurumda operasyon direktörü olarak çalışan Nazlı Kurbanzade, aynı zamanda Çağadaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği'nin (ÇABA) projelerinde destek oluyor. Ali Sunal ile bu projeler sayesinde tanışan Nazlı Kurbanzade, ÇABA'nın düzenlediği bir etkinlikte podyuma çıkmıştı.

nazlikurbanzade880
Son güncelleme: 21:31 - 23.01.2018