Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali Sunal’dan şaşırtan itiraf: ‘Neden Cüneyt Arkın’la evlenmedin?’
Ali Sunal’dan şaşırtan itiraf: ‘Neden Cüneyt Arkın’la evlenmedin?’
Oyuncu Ali Sunal, verdiği bir röportajda babası Kemal Sunal'la ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.
Magazin 12 Mart 2018 - 07:00

Konservatuara gitmeme sebebi olarak şaşırtıcı bir yanıt veren Ali Sunal, 23 Mart'ta Avukat Nazlı Kurbanzade ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Posta’ya böylesi bir dönemde röportaj veren Sunal, babası Kemal Sunal’la ilgili şaşırtıcı açıklamalarda ve itiraflarda bulundu. İşte röportajın o kısımları…

Neden konservatuara gitmediniz?

O biraz arkadaş yönlendirmesi, biraz da Kemal Sunal'ın oğlu olarak oraya girdiğimde nelerle karşılaşırım, nasıl tavır alırlar endişesinin sonucuydu.

Kemal Sunal'ın oğlu olmanın avantajları kadar dezavantajları da var mıydı?

Tabii ki. Çocukken anneme, “Neden Cüneyt Arkın'la evlenmedin” demişim mesela. Vurdulu kırdılı filmlerinden dolayı onu daha güçlü bir motif gibi görmüşüm. Babamın insanları güldürerek ne kadar kutsal ve değerli bir şey yaptığının idrakına vardığımdan beri ne kadar şanslı bir adam olduğumu biliyorum.

ali-sunal-gul-sunal-ezo-sunal

Babanızın gidişi sizden en çok hangi duyguları götürdü?

Bir evde oturuyorsunuz ve damı yok gibi düşünün. Duvarları var ama tavanı açık… Bir de en çok gençliğim gitti. Babanızın hayatta olmayışı şımarma lüksünüzü de götürüyor. Her genç delikanlı gibi, daha rahat, sorumsuz ve düşüncesizce hareket etme şansınız pek kalmıyor.

1977 Ali Sunal Kemal Sunal, ileride kendisi gibi oyuncu olacak, hatta son filmini beraber oynayacağı oğlu Ali Sunal'ı severken.

1977
Ali Sunal

Kemal Sunal, ileride kendisi gibi oyuncu olacak, hatta son filmini beraber oynayacağı oğlu Ali Sunal’ı severken.

Son güncelleme: 08:10 - 12.03.2018
Etiketler