Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alican Yücesoy filmindeki sevişme sahneleriyle ilgili konuştu
Alican Yücesoy filmindeki sevişme sahneleriyle ilgili konuştu
Şevket Çoruh'un 'Baba Sahne' adını verdiği tiyatrosunun açılışına katılan Alican Yücesoy gecede sevgilisi Melis Birkan boy gösterdi.
Magazin 3 Nisan 2017 - 07:48

Alican Yücesoy, “Yeni filminiz ‘Aşk Uykusu’ndaki sevişme sahneleriniz haberlere taşındı. İlişkinizde huzursuzluk oldu mu?” sorusuna “Bununla ilgili konuşacak bir şey yok. Bu bir iş. Ben bir karaktere hayat veriyorum. Bizim özel hayatımızı etkilemiyor bu tip dedikodular. Bir gün bu durumları aşacağız. Sanat yaptığımızı yavaş yavaş herkes düşünecek. Bir gün değişecek bu düşünce yapısı” sözleriyle cevap verdi.

‘BEN BİR KARAKTERE HAYAT VERİYORUM’

Melis Birkan muhabirlerin “Size senaryo teklifi geldiğinde, sevişme sahneleri olduğu zaman çekiniyor musunuz?” sorusuna “Çekinecek bir durum yok işin özüne indiğimizde. Ben bir karaktere hayat veriyorum, kendim değilim ki orada. O yüzden Alican’a katılıyorum. Bizim işimiz o. O yüzden ben bu işi yapıyorum ve ikimiz de mutluyuz” şeklinde yanıtın verdi.

Son güncelleme: 08:06 - 03.04.2017