Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan 150 bin liralık tek taşı geri istedi iddiası…
Alişan 150 bin liralık tek taşı geri istedi iddiası…
Şarkıcı Alişan, Eda Erol'a taktığı 150 bin liralık tek taşı geri istediğine dair haberlere yanıt verdi.
Magazin 6 Eylül 2017 - 15:19

Nişanlısı Eda Erol ile sürpriz bir şekilde ayrılık kararı alan Alişan konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir metin paylaştı ve nişanın bozulduğunu söyledi. Bu ayrılığın ardında ise Eda Erol’un uzatmalı sevgilisi Ogan Şenyolcu’nun bulunduğu söyleniyor. Alişan kaleme aldığı açıklamada haklarında çıkan iddiaların doğruluk payı olmadığını ve ailelerin çabalarına rağmen medeni bir şekilde nişanlısıyla ayrılık kararı aldını söyledi.

ALİŞAN’IN TUTUMLULUĞU SOSYAL MEDYADA BÖYLE YANKI BULDU

Şarkıcı Alişan’ın bu ayrılık kararı sonrasında Eda Erol’a verdiği 150 bin liralık tek taşı geri istediği haberleri sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Henüz çok sıcak olan ayrılığın ardından hakkında çıkartılan bu iddialara sinirlenen Alişan şu açıklamayı yaptı: “Öyle bir şey olabilir mi? Takısı-tukusu umurumda mı benim? Yeter artık lütfen birlikteyken bin tane saçma sapan şey yazıldı, çizildi. Ayrıldık, daha açıklamadan kendini bilmez biri çıktı. Onun açıklamasına itibar edildi. Bıraksınlar da birkaç gün bari kafamızı toparlayalım, üzüntümüzü yaşayalım. Ayıptır ya! Takı istemek ne demek? Günah artık… Lütfen ben açıklamamı yaptım. Bizim kararımız, olmadı, ayrıldık dedik. Ne benim ailem ne de onun ailesi bu konuya müdahil değil. Ki onlar, bozulmasın diye çok uğraştılar. Lütfen artık saçma sapan haberler çıkmasın.”

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.