Alişan bu defa annesiyle çekilmiş karesini paylaştı

Son günlerde sosyal medya hesabından sevgilisi Buse Varol'la olan fotoğraflarını paylaşan Alişan, annesi Suzan Hanım'la çekilmiş selfiesini paylaşınca olan oldu.

Alişan bu defa annesiyle çekilmiş karesini paylaştı

Kısa bir süre önce Eda Erol ile nişan atan Alişan’ın, aşkı yeni oynadığı dizinin setinde bulması herkesi şaşırttı. Aynı projede yer aldığı rol arkadaşı Buse Varol ile yeni bir aşka başlayan Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla aşkını eşe dosta ilan etti. Sürpriz bir şekilde başlayan bu aşkın neredeyse her anını sosyal medya hesabından paylaşan Alişan bu karelerin arasına annesinin kucağında yatarken bir fotoğrafını ekleyince olan oldu.

alisan-sli

ANA KUZUSU YORUMLARI

Annesine olan düşkünlüğüyle zaman zaman magazin gazetelerinin ve dergilerinin de sayfalarını süsleyen Alişan, annesi Suzan Tektaş’la birlikte çektiği selfieyi hesabından ‘Ana kucağı’ notuyla paylaşınca olan oldu. Kısa sürede onlarca yorum alan fotoğrafa not düşenler arasında kendisi de anne kuzusu erkeklerden çok çekmiş olan Seren Serengil de vardı. Serengil, Alişan’ın bu karesine; “Ha ha ha zaten o kucakta tamamlanacak onun hayatı..” notunu düştü. Şarkıcı Alişan’sa yakın dostu Serengil’in bu yorumuna; “Bak ya…” şeklinde bir yanıt verdi.

alisan-ic

 

Alişan 'O haberi yapan gerizekalı' İlginizi Çekebilir Alişan 'O haberi yapan gerizekalı'

 

Alişan'dan Buse Varol'a: 'Hoş geldin hayatıma' İlginizi Çekebilir Alişan'dan Buse Varol'a: 'Hoş geldin hayatıma'