Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan, Çağla’nın doğum gününü böyle kutladı
Alişan, Çağla’nın doğum gününü böyle kutladı
Şarkıcı Alişan uzun bir süredir dost olduğu ve şimdilerde beraber dizide oynadığı manken Çağla Şıkel'in doğum gününü kutladı.
Magazin 2 Ocak 2018 - 12:56

Şarkıcı Alişan ve manken Çağla Şıkel’in dostluğu yıllar önce izlediğimiz Cennet Mahallesi dizisine kadar uzanıyor. Dizinin setinde başlayan dostluklarını farklı projelere taşıyan ve burada da sürdüren ikiliden Alişan ‘Gudu’ lakabını taktığı Çağla Şıkel’in doğum gününü son derece özel satırlarla dolu bir metinle kutladı. İşte Alişan’ın yakın dostu Çağla için yazdıkları: “Şimdi guducum bir şeyler söyleyeceğim dinle bi… 2003 yılında tanıştığımızda sadece bir dizi için biraraya gelmiştik. Sene oldu 2018 ve biz arkadaş, dost, kardeş olduk ve en son gudum oldun. Seni anlatmaya ve benım için önemini buraya yazmaya kalkarsam instagram çökebilir. Ne kadar değerli ve özel olduğunu sen biliyorsun gudummm…. 15 yıldır her özel anımda yanımda olduğun için teşekkür ederim sana. Bugün yepyeni bir yaşa adım atıyorsun (21) İnşallah kalbin gibi tertemiz ve istediğin her şeyin fazlasıyla gerçekleşeceği bir yıl olsun senin için gudummm. Ailen, yavruların ve dostlarınla birlikte… Doğum günün kutlu olsun”

 

Son güncelleme: 13:01 - 02.01.2018