Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan dünyaya gelecek olan bebeklerinin cinsiyetini tahmin etti
Alişan dünyaya gelecek olan bebeklerinin cinsiyetini tahmin etti
Alişan, önceki akşam eşi Buse Varol ve oğlu Burak'la Arnavutköy'de bulunan bir mekanda görüntülendi. Yaşadıkları trafik kazası sonra olanları unutmaya çalıştıklarını söyleyen Alişan, "Bunları konuşmayalım artık" dedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 3 Temmuz 2020 - 08:46

Alişan, “Doktordan önce eşimin hamile olduğunu ben söylemiştim. Doktora gidip tescil ettirdik. Ben çok şaşırmadım açıkçası. Bence Allah’ın izniyle kız olacak. Erkek ya da kız fark etmez, sağlıklı olsun ama oğlum Burak’ı çok istemiştik. Bence şimdi kız olacak” sözleriyle eşi Buse Varol’un hamileliği hakkında tahminde bulundu.

“BODRUM’A ARABAYLA GİDECEĞİZ”

Bodrum’a yeni alacakları arabalarıyla gideceklerini söyleyen Buse Varol, “Doktorlara sorduk. Arabayla gidin dediler. Yoksa biz uçakla gidecektik. Ama arabaya binip gitmemiz gerekiyormuş. Allah bir daha bu olayları yaşatmasın. Benim ikinci geçirdiğim trafik kazasıydı bu. Alişan’ın ve oğlumuzun ilk idi. Allah bir daha yaşatmasın” açıklamasında bulundu.