Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan eski sevgilisine aldığı hediyenin aynısını Buse Varol’a da aldı
Alişan eski sevgilisine aldığı hediyenin aynısını Buse Varol’a da aldı
Buse Varol ile başladığı sürpriz aşkın mutluluğunu yaşayan şarkıcı Alişan, önceki gece Arnavutköy’de akşam yemeği yedi. Buse Varol'un boynundaki 'A' harfli kolye akılları karıştırdı.
Magazin 7 Şubat 2018 - 15:10

Sevgilisini annesiyle tanıştıran Alişan, sosyal medyada yaptığı romantik paylaşıma da değindi. Sözü Buse seçti diyerek itirafta bulunan şarkıcı, “Ben Buse'ye 4 – 5 tane söz gönderdim. Nazım Hikmet'in sözünü beğendi. Sosyal medyada ne paylaştığımıza dikkat etmek zorundayım. Salak saçma aptal aptal yorumlar yapılıyor” dedi.

AYNI KOLYE

Alişan’ın ‘A’sını simgeleyen kolyeyi sevgiliyken Eda’ya hediye eden ünlü şarkıcı, şimdi de yeni sevgilisine aynı hediyeyi aldı. Buse Varol’un bu tesadüfe ne diyeceği ise merak konusu oldu. Magazin kulislerinde konuşulan bir diğer iddia ise Alişan’ın kolyeyi Eda Erol ile ayrıldıktan sonra Erol’dan geri alarak yeni sevgilisi Buse Varol’a verdiği yönünde…t4
ALİŞAN ‘HERKES GÖRSÜN İSTEDİM’ NOTUYLA SEVGİLİSİNİN VİDEOSUNU PAYLAŞMIŞTI

 

Son güncelleme: 15:35 - 07.02.2018