Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan “O haberi yapan gerizekalı”
Alişan “O haberi yapan gerizekalı”
Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol'la düğüne 2 ay kala ayrılan Alişan, gönlünü ‘Dostlar Mahallesi'ndeki rol arkadaşı Buse Varol'a kaptırdı. Bir süredir birlikte oldukları konuşulan Alişan Buse Varol çifti, ortaya çıktı. Önceki akşam yakın dostu Ece Erken ve dostlarıyla objektiflere yansıdı. Sevgilisini dostlarıyla tanıştıran Alişan'ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Yemekte sevgilisi ile sürekli şakalaşan ünlü türkücü çıkışta objektiflere el ele poz verdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 23 Aralık 2017 - 13:42

Sevgilisinin bir an olsun elini bırakmayan Alişan, ilişkilerinin nasıl başladığından bahsederken, babasının Buse Varol'u çok beğendiğini söyledi. Alişan, “Dizi cast görüşmesine gittiğimde gördüm. Çok beğendim. Çağla'ya da söyledim. ‘Ne güzel kız' diye, Sonra Buse bizim cafeye gitmiş birkaç gün sonra babam görmüş çok beğenmiş, bana ‘”Oğlum sizin dizide ne kadar güzel kız var” dedi. Bende sosyal medyadan babam numaranı istiyor diye mesaj attım” dedi.

“O HABERİ YAPAN GERİZEKALI”

‘Dostlar Mahallesi'nin dizisinin reklam aşkı olarak gösterilen haberler karşısında Alişan, “O haberleri yapanlar gerizekalı. Dizinin reytingini bizim ilişkimiz mi kurtaracak? O haberi yapana dava açtım. Mahkemede hesaplaşacağız” dedi.