Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan sevgilisi Buse Varol’a evlilik teklifinde bulundu
Alişan sevgilisi Buse Varol’a evlilik teklifinde bulundu
Alişan (41), oyuncu sevgilisi Buse Varol’a (28) “Payitaht Abdülhamid” dizisinin setinde diz çökerek evlenme teklifi etti
Magazin 25 Mart 2018 - 10:14

Alişan, sevgilisi Buse Varol'un rol aldığı ‘Payitaht Abdülhamid' dizisinin İzmit'teki setine habersizce gitti. Elinde tektaşla Buse Varol'un önünde diz çöken ünlü şarkıcı, “Hayatımın en doğru kararını verdiğime eminim. Benimle evlenir misin?” diye sordu.

alisan

Varol, heyecanını “Bayılacağım şimdi. Titriyorum” sözleriyle ifade etti. Alişan'a sarılıp “Evet” diyen Buse Varol gözyaşlarını tutamadı. 4 aydır birlikte olan çift, 6 Mayıs'ta Swiss Otel'de nikah masasına oturacak.

alisan-ic

ALİŞAN’DAN ÖZEL SATIRLAR

Sevgilisinin oynadığı dizi setini ziyaret ederek evlilik teklifinde bulunan Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini ilişkinin başına götürdü ve yazdığı satırlarla son derece duygusal anlar yaşattı. İşte o satırlar: “Bu fotoğraf daha tanıştığımızın ilk ayı set karavanında çekilen ve birlikte çektiğimiz ilk fotoğraflardan… Hani yeni tanıştığımız ve kimselere söylemeden gizli saklı buluştuğumuz günlerden… Benim sana,öyle güzel şeyler hissediyorum ki sen benim karım olacaksın dediğimiz günlerden… 5 ay geçti üzerinden ve doğum gününü Allahın izniyle bugün nişanlım olarak kutlayacağız aşkım. Seni çok seviyorum.. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanıdım, iyi ki sana aşık oldum sevdim. Doğum günün kutlu olsun nişanlım, müstakbel eşim. Bir sonraki doğum gününde nerede olacağımızı biliyorum Allahın izniyle”

Son güncelleme: 10:37 - 25.03.2018