Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan, sevgilisi Buse’yle çektiği selfie’yi başkasına gönderdi
Alişan, sevgilisi Buse’yle çektiği selfie’yi başkasına gönderdi
Geride bıraktığımız gün sevgilisi Buse Varol'la birlikte Londra'ya giden Alişan, dönüş yolculuğunda başına gelen ilginç olayı şu sözlerle paylaştı.
Magazin 19 Ocak 2018 - 10:51

Katıldığı bir etkinlikte muhabirlerin ilişkisi hakkındaki sorularını yanıtlayan Alişan, gülümseten bir anısını da anlatmayı ihmal etmedi. İşte Alişan’ın sözleriyle başına gelenler: “Yurt dışı gezisinden yeni bir telefon satın almıştım ve uçakta telefonu incelemek istedim. Kutusundan çıkarıp biraz karıştırdıktan sonra ön kamerasıyla bir de ‘selfie çekelim’ dedim ve Buse’yle kafa kafaya verip bir kare çektik. Ardından bu fotoğrafı Buse’ye yollamak için telefonlarımızın bluetoot’hlarını açtık. Ekranda gördüğüm telefonun ona ait olup olmadığını sorduktan sonra düğmeye bastım. Biraz sonra ön koltuklardan birinde oturan yolculardan biri çektiğimiz selfi’eyi telefonunun ekranından bize göstererek gülümsedi. Meğer fotoğrafı onun telefonuna yollamışım”

alisan-ic
Son güncelleme: 12:58 - 19.01.2018