Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan ve Çağla Şıkel için haberler kötü! Hüsrana uğradılar…
Alişan ve Çağla Şıkel için haberler kötü! Hüsrana uğradılar…
Başrollerinde Alişan ve Çağla Şıkel'in oynadığı 'Dostlar Mahallesi' isimli dizi reytingde 13. sıraya yerleşerek yapımcısını hayal kırıklığına uğrattı. Dizi cumartesi akşamı ekrana gelmişti. Ancak diziden gelen haberler kötü...
Magazin 17 Aralık 2017 - 16:04

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Dostlar Mahallesi reytinglerde 13. sırada yer alarak bekleneni veremedi. Cumartesi ekrana gelen dizi de Çağla Şıkel ile Alişan da rol alıyor. Bu sezon reytinge kurban giden hatta tek bölüm sonra yayından alınan diziler bile var. Peki Dostlar Mahallesi’nin akıbeti ne olacak?

ERKEN FİNAL SİNYALİ VERDİ

Başrollerinde Çağla Şıkel ve Alişan’ın bulunduğu ‘Dostlar Mahallesi’ dizisi Total grubunda 7.41 share ve 3.23 reyting alarak 13. sırada kendisine yer bulabildi. AB grubunda ise 5.72 share  ve 2.26 reyting ile 19. sıraya yerleşebildi. Erken final sinyali veren dizinin yapımcılarının nasıl bir yola gideceği şimdiden merak konusu oldu.

Son güncelleme: 08:31 - 18.12.2017